KSW 45. Walka Maxa Nunesa odwołana! Zastąpi go Łukasz Parobiec

W ostatniej chwili doszło do zmiany na karcie walk gali KSW 45, która 6 października odbędzie się w Londynie. Z pojedynku z Wagnerem Prado wypadł nowy nabytek organizacji, Max Nunes, a w jego miejsce wskoczył trenujący i mieszkający w Anglii Łukasz Parobiec.

Max Nunes (17-5) to były pretendent do pasa brytyjskiej organizacji BAMMA. W przeszłości „Power” mierzył się ze znanymi z gal KSW Marcinem Łazarzem, Patrickiem Vallee i Scottem Askhamem. 29-latek ostatnie trzy zwycięskie pojedynki kończył przed czasem. Jego zakontraktowanie przez KSW zostało bardzo dobrze przyjęte przez fanów organizacji.

Max Nunes wypadł z karty walk KSW 45 ze względu na brak wymaganych badań. Szwed postanowił nie przyjechać na galę. Nie odbierał również telefonu od organizatorów.

KSW 45. Mariusz Pudzianowski apeluje na Facebooku

Jego miejsce zajmie Łukasz Parobiec (12-7-1). Polak trenujący i mieszkający na Wyspach przygotowywał się właśnie do innej walki, którą miał stoczyć w listopadzie, zatem mógł przyjąć propozycje zastępstwa za Nunesa, jaką złożyło mu KSW.

38-letni Parobiec bije się w zawodowym MMA od 2007 roku. W swojej ostatniej walce na BAMMA w czerwcu tego roku zremisował w klatce z Chi Lewisem-Parry’m (6-0-1). Dwa wcześniejsze pojedynki nie ułożyły się natomiast po jego myśli: na Magnum FC 2 przegrał przez decyzję z Mauro Cerillim, a wcześniej podczas ACB 53 został znokautowany przez Karola Celińskiego.

Więcej o MMA na InTheCage.pl