Marcin Różalski na celowniku FEN. Komentarz prezesa organizacji i managera "Różala"

Jak poinformował podczas spotkania z fanami na grupie MMA Polska i Świat prezes FEN, Paweł Jóźwiak, toczą się rozmowy na temat zakontraktowania przez tę organizację Marcina Różalskiego.

- Jesteśmy w kontakcie z managerem Marcina, Arturem Ostaszewskim, już od dłuższego czasu. Rozmawiamy. Zrobimy wszystko, żeby Różal zawalczył u nas w przyszłym roku. Wiemy, jak wielkie zainteresowanie wzbudza. Wiemy, jak bardzo cenią go fani MMA i jak bardzo czekają na jego powrót do klatki - powiedział portalowi InTheCage.pl Paweł Jóźwiak.

Marcin Różalski od czasu zwakowania pasa KSW w wadze ciężkiej w ubiegłym roku skoncentrował się na powrocie do korzeni, czyli do kickboxingu. Podpisał kontrakt z DSF Kickboxing Challenge i stał się jedną z najważniejszych twarzy tej organizacji.

W ostatnim czasie jednak, wobec odwołania gali w Gliwicach, na której miał walczyć, a następnie również tej w Szczecinie, Marcin, który nie lubi bezczynności, może skorzystać z innych dostępnych opcji, w tym z ponownego występu w formule MMA.

Zapytaliśmy managera Marcina, Artura Ostaszewskiego z Shocker MMA Solution, czy możemy liczyć na powrót Różala do klatki.

- Marcin Różalski wzbudza bardzo duże zainteresowanie wśród kibiców, ale także u organizatorów. Mogę potwierdzić słowa Pawła Jóźwiaka, że jedną z organizacji, z którymi rozmawiam o Marcinie, jest FEN. Zaawansowane rozmowy toczą się też z inną organizacją, jednak skoro tematu nie wywołał sam promotor, nie chciałbym zdradzać o kogo chodzi. Jedno jest pewne – Różal nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w MMA, a jego występ w tej formule jeszcze w tym roku, jest wysoce prawdopodobny - powiedział.

FEN niedawno zakontraktował byłego mistrza M-1 Global, Damiana Grabowskiego, a w trakcie transmisji na żywo na facebooku prezes organizacji przyznał, że planuje rozbudować dywizje ciężką i wyraził zainteresowanie innymi zawodnikami z tej wagi, pokroju Michała Kity czy Szymona Bajora.

Pozostaje zatem czekać na dobre wieści.

Tymczasem zapraszamy Was na wywiad Marcina dla InTheCage.pl, w którym zawodnik zapowiedział powrót do MMA i zdradził, że jest w trakcie rozmów z konkretną organizacją na ten właśnie temat:

 

Liga Mistrzów. Cristiano Ronaldo zawieszony na jeden mecz za czerwoną kartkę

MŚ siatkówka. Włosi chcą utrudnić zadanie Polakom

Paweł M., lider pseudokibiców Wisły Kraków, zatrzymany we Włoszech