Jan Błachowicz popisał się kapitalnym duszeniem. Znakomita wygrana w UFC [WIDEO]

Jan Błachowicz poddał duszeniem w drugiej rundzie Nikitę Krylova na UFC Fight Night 136 w Moskwie. To zwycięstwo może dać Polakowi przepustkę do walki o pas mistrzowski. Po walce Błachowicz rzucił wyzwanie podwójnemu mistrzowi UFC.

Jan Błachowicz (MMA 23-7) świetne zaprezentował się w czasie kolejnej walki UFC. Polak w czasie gali w Moskwie pokonał Nikitę Kryłowa (MMA 24-6). Polski wojownik odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu i pewnie zmierza w stronę walki o pas mistrzowski.

Pierwsza runda toczyła się praktycznie cały czas w parterze, gdzie obaj Panowie na przemian zdobywali pozycję dominujące. W drugiej rundzie po kilku wymianach w stójce walka ponownie znalazła się na ziemi gdzie to Błachowicz był aktywniejszy, po chwili pojedynku Janek złapał duszenie i zmusił Nikite do klepania.

Dla zawodnika z Cieszyna była to czwarta wygrana z rzędu w organizacji UFC. W wywiadzie po walce Janek „wywołał do tablicy” Daniela Cormiera, który jest podwójnym mistrzem UFC w kategorii półciężkiej oraz ciężkiej.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl