KSW. "Popek" wraca do klatki!

Damian Janikowski, Paweł "Popek" Mikołajuw, Scott Askham oraz Akop Szostak wystąpią podczas gali KSW 45, która odbędzie się 6 października w hali Wembley w Londynie.

Janikowski to były zapaśnik, który wyrasta na nową gwiazdę wagi średniej w polskim MMA. W Londynie w 2012 roku zdobył brązowy medal w zapasach klasycznych, a od 2017 roku przestawił się na MMA. Do tej pory stoczył trzy walki i wszystkie wygrał. Kolejna bitwa Janikowskiego odbędzie w Londynie, ale wciąż nie jest znany jego rywal.

Na Wembley zobaczymy także "Popka", który powróci do klatki po nieoczekiwanej przegranej z debiutantem - Tomaszem "Strachem" Oświecińskim. Raper do tej pory stoczył trzy bitwy dla polskiej organizacji, przegrał z Mariuszem Pudzianowskim i "Strachem", a wygrał z Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką.

KSW informuje, iż w październiku zobaczymy również Scotta Askhama, który podczas KSW 43 w ekspresowym tempie rozgromił Michała Materlę.

Ale to nie wszystko. Kontrakt z KSW podpisał Akop Szostak, były kulturysta, który od kilku lat próbuje swoich sił w MMA. Wcześniej walczył dla federacji FEN.

Rywale wyżej wymienionych zawodników nie są jeszcze znani, ale wiadomo już, że Szostak - wbrew medialnym spekulacjom - nie będzie się mierzył z "Popkiem". Potwierdził to Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW.