UFC. Joanna Jędrzejczyk - Tecia Torres na lipcowej gali

Jak podaje Espn.com, powołując się na słowa Dany White'a, nasza była mistrzyni, Joanna Jędrzejczyk (14-2), wróci do oktagonu już w lipcu tego roku, a jej przeciwniczką będzie Tecia Torres (10-2).

Gala UFC on FOX 30, na której ma walczyć Joanna Jędrzejczyk odbędzie się 28 lipca 2018 roku w Scotiabank Saddledome w Calgary. Dana White potwierdził to zestawienie w poniedziałkowej rozmowie z ESPN.com. Walka na szczycie dywizji słomkowej pań nie będzie raczej main eventem tego wieczoru, gdyż źródła ESPN.com podają, że spore szanse na to ma starcie Eddiegeo Alvareza z Dustinem Poirierem.

Joanna Jędrzejczyk wróci do oktagonu po tym, jak 7 kwietnia na UFC 223 po raz drugi musiała uznać wyższość Rose Namajunas.

Tecia Torres w lutym uległa decyzją sędziów znakomicie dysponowanej Jessice Andrade, która prawdopodobnie zawalczy w swoim kolejnym pojedynku o pas z mistrzynią dywizji słomkowej.

Będąc gościem ostatniego odcinka programu Puncher Extra Time na antenie Polsatu Sport News powiedziała, że ma już "zaklepaną rywalkę", a swój powrót planuje na koniec lata.

- Jestem po pierwszych rozmowach i plan na walkę już jest. Chcę wrócić na koniec sierpnia, może września. Przeciwniczka teoretycznie jest już zaklepana, choć zobaczymy, jak się to rozwinie. Wygram i idę po pas - przyznała Joanna Jędrzejczyk.

Więcej o MMA przeczytasz w InTheCage.pl.

KSW 44. Pudzianowski vs Bedorf. "Trzy lata temu Karol zbiłby mnie jak dzieciaka"

Więcej o: