Joanna Jędrzejczyk współpracuje z dietetykiem Conora McGregora przed UFC 223

W trosce o to, aby rewanżowej walki z Rose Namajunas nie popsuło nieprawidłowe cięcie wagi Joanna Jędrzejczyk zdecydowała się na zmianę dietetyka. I wygląda na to, że była to słuszna decyzja.

Do gali pozostał nieco ponad 10 dni, a Joanna waży obecnie 55,56 kg (do zbicia pozostaje ok 3,5 kg), o czym z radością poinformowała wczoraj w swoich mediach społecznościowych.

Podczas telekonferencji prasowej przed galą UFC 223, Jędrzejczyk przyznała, że czuje się świetnie, cięcie wagi idzie zgodnie z planem, a ona sama jest bardzo zadowolona z całego obozu treningowego.

Potwierdziła się także informacja, że zawodniczka rozpoczęła współpracę z nowym dietetykiem, firmą Lockhart and Leith, która ma w swoim portfolio takich zawodników jak Conor McGregor, Daniel Cormier czy Max Holloway.

Sądząc po zdjęciach byłej mistrzyni i aktualnych informacjach o etapie ścinania wagi, podjęcie tej kooperacji może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jędrzejczyk jako naturalna musza, zawsze miała trudności w cięciu kilogramów przed walką w  dywizji słomkowej, ale najwyraźniej dopiero ostatni proces przed UFC 217 uświadomił jej, że musi wprowadzić radykalne zmiany w kwestii diety.

Materiał InTheCage.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.