Plakat teaserowy filmu "Klatka". Stramowski i Lubos jako zawodnicy MMA!

"Klatka" to pierwsza polska produkcja o MMA. Prezentujemy plakat teaserowy zapowiadający film. W rolach głównych - zawodników walczących o tytuł mistrza wagi półciężkiej - zobaczymy Piotra Stramowskiego oraz Eryka Lubosa. Premiera "Klatki" zaplanowana jest na początek 2019 roku.

Fabuła „Klatki” opowiada o losach zawodnika MMA, którego gra Piotr Stramowski oraz jego największego rywala – w tej roli Eryk Lubos. MMA, czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje i kontrowersje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by obalić przeciwnika. To zamknięte i hermetyczne środowisko i właśnie tam toczy się historia bohaterów filmu. „Klatka” to nie tylko historia o MMA. To film o walce, także tej poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie.

W fabule pojawi się gwiazdorska obsada. Obecnie trwają treningi przygotowujące aktorów do zdjęć. Dba o nie Federacja KSW, która jest partnerem i konsultantem produkcji.W ciągu kilku tygodni ekipa wejdzie na plan zdjęciowy.

Plakat z filmu 'Klatka'Plakat z filmu 'Klatka' NextFilm

Więcej o: