Sport.pl

Mariusz Pudzianowski wzywa rywala do walki! Będzie wielki pojedynek w KSW?

O tej walce mówiło się już od dawna. Podczas gali KSW 41 ogłoszono powrót byłego mistrza Karola Bedorfa na marcowym wydarzeniu w Łodzi. Spekulowano już wtedy, że najlogiczniejszym przeciwnikiem dla niego będzie właśnie Pudzian.

Super Express opublikował materiał, w którym 'Pudzian' wyzywa do walki Karola Bedorfa.

- Ja idę swoją drogą na szczyt, a Karol idzie swoją drogą. Karol już na tym szczycie był, ale musiał się troszeczkę cofnąć - mówi Mariusz Pudzianowski i rzuca wyzwanie.

- Karol, najwyższa pora żeby nasze drogi wreszcie się skrzyżowały! - zaapelował 'Pudzian'.

Pudzian wyzywa Bedorfa do walki na gali w czerwcu, a tymczasem zawodnik Berserkers Team ma walczyć w Łodzi, 3 marca, na KSW 42. Czerwcowe wydarzenie odbędzie się prawdopodobnie w Gdańsku.

Karol, może zrezygnujesz z najbliższej gali, KSW 42? Spotkajmy się w klatce na KSW 43 w Gdańsku. Będę gotowy! To drzewo urosło. Ja jestem cierpliwy. Pomału, systematycznie trenuję. Karolowi nie ujmuję klasy i umiejętności, jest dobrym zawodnikiem, w końcu był mistrzem KSW. Niech teraz zweryfikuje moje umiejętności. Karol, krzyżujemy nasze drogi! Zobaczymy, kto po tej walce będzie miał podniesioną rękę do góry - powiedział Mariusz 'Pudzian' Pudzianowski.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (14)
Mariusz Pudzianowski wzywa rywala do walki! Będzie wielki pojedynek w KSW?
Zaloguj się
 • Dawid Bratek

  Oceniono 1 raz 1

  Pudzian dojedzie Karola. Bedorf czeka cię niezły wpie...):):)

 • pull_up

  Oceniono 1 raz 1

  Pudziana mało nie pobił ten tam, jak mu...Pigmej. Nie Pigmej...Peja. Nie Peja...Pondek. Nie Pondek...No ten którego zlał Oświeciński! Popek! Popek się rzucił i gdyby nie przestraszył się własnej odwagi to by Pudziana zlał. Potem przegrał kondycyjnie z tym dziadkiem.

 • ainol novo

  0

  A na zdjęciu Najman, myślałem że znów z nim, największym wojownikiem się będzie ganiał

 • kato-rznik

  Oceniono 2 razy 0

  Takich osiłków powinno się wysyłać do ciężkich robót - dożywotnio, np. do kopalni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX