Sport.pl

Znany polski raper otwarty na występy w MMA

Michał "Sobota" Sobolewski nie wyklucza, że mógłby spróbować swoich sił w MMA. To jeden z najbardziej znanych polskich raperów.

W przeszłości miał propozycję występu na gali bokserskiej, ale ją odrzucił. Jednak do walki w klatce mógłby podejść z większym optymizmem.

- Mam fazę na to, żeby próbować sprawdzać się w różnych dziedzinach życia. Jeżeli chodzi o występ w MMA, gdyby się uprzeć, to motywacją musiałyby być pieniądze, ponieważ sport zostawiam sportowcom - wyjaśnił raper na antenie Radia Szczecin.

"Sobota" jest znajomym Michała Materli, jednego z najbardziej znanych zawodników KSW. Materla wychodzi do klatki przy utworze "Soboty" pt. "Do góry łeb", wziął udział również w teledysku.

Właściciel KSW: Nie skreślam Popka

- Jeszcze nie podjęliśmy oficjalnych rozmów, ale myślę, że kolejna walka Popka Monstera i Tomasza 'Stracha' Oświecińskiego to bardzo prawdopodobne rozwiązanie. Kibice chętnie by zobaczyli ich rewanż, a pierwsza walka była wyrównana - mówi Martin Lewandowski w obszernej rozmowie ze Sport.pl. Właściciel KSW poruszył także wątek Mameda Khalidova, Artura Szpilki, Damiana Janikowskiego i Karoliny Owczarz. Czytaj całość >>
 
 

Komentarze (6)
Znany polski raper otwarty na występy w MMA
Zaloguj się
 • Andreas Koller

  0

  Sobuś zdecydował się na udział w mma. W końcu w jakimś celu robił formę. Regularne treningi, wysokobiałkowa dieta i stosowanie LargoMass, zaplusowały. Dzięki suplementacji podniósł znacznie wytrzymałość i masa mięśniowa uległa rozbudowie. Teraz będzie mógł pokazać na co go stać.

 • cucurucu

  0

  Polski traper czy tryper?

 • malone01

  0

  Gdyby był rzeczywiście znany, to w zajawce artykułu na stronie głównej byłby jego pseudonim, a nie określenie "znany polski raper"

 • Rem Ram

  0

  Jak ludzien chcą to oglądać to zawsze znajdzie się ktoś kto taką pseudo walkę zorganizuje.

 • rumun106

  0

  za chwilę pogodynki, prowadzący teleturnieje bedą walczyć w KSW...
  K oks
  S terydy
  W ypinka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX