Sport.pl

Artur Szpilka zmienił plany. Będzie wielka walka polskich pięściarzy?

Od niedawna zrobiło się bardzo głośno o potencjalnym debiucie Artura Szpilki w formule MMA. Wybrana została organizacja oraz klub, w którym 'Szpila' ma się przygotowywać do pierwszej walki w klatce. Okazuje się, że zmienił zdanie i chce postawić na boks. Możliwe, że stanie do walki z Krzysztofem 'Diablo' Włodarczykiem.

Artur Szpilka zmienił zdanie. Jak podaje portal Ringpolska.pl, postanowił skupić się na boksie i w 2018 roku nie stoczy żadnej walki w MMA.

- W tym roku nie stoczę żadnej walki w MMA. W ostatnich dniach zmieniłem swoje myślenie i podejście. Skupiam się na boksie i chcę jeszcze coś osiągnąć w tej dyscyplinie. Będę robił jeden trening tygodniowo MMA, ale to bardziej dla siebie. Stawiam na boks i będę dążył do rewanżu z Adamem Kownackim - zapowiedział Szpilka.

- Być może wrócę na ring w marcu w Stanach Zjednoczonych. Jest pewien pomysł, ale to jeszcze nic konkretnego. Pojawiła się też koncepcja, że w grudniu stoczę walkę z Krzysztofem Włodarczykiem. Wyjaśnimy sobie wreszcie parę spraw - dodał.

Wokół Artura sporo się ostatnio działo: rozmowy z KSW, awantura z Oświeciński podczas katowickiej gali, rozpoczęcie treningów w Berkut WCA Fight Team. Może stwierdził, że szalony światek MMA, to jednak nie jest miejsce dla niego?

Więcej o:
Komentarze (29)
Artur Szpilka zmienił plany. Będzie wielka walka polskich pięściarzy?
Zaloguj się
 • rozdeptany_przez_pis_robak

  Oceniono 11 razy 7

  Najpewniejszy zarobek w "Biedronce". Ostatnia oferta 3550,- PLN. Polecam panu Szpilce i zapewniam, że jak nikogo nie wkurzy, to nikt mu mordy nie obije

 • teaearlgrey

  Oceniono 7 razy 5

  płatny lans pierdlarza

 • 1234pablo

  Oceniono 4 razy 4

  Jak to Szpila? A co z zapasami w kisielu? Welman już trenowała...

 • grapfe

  Oceniono 3 razy 3

  jedyną legendą polskiego boksu jest GOŁOTA

 • Black Swan

  Oceniono 5 razy 3

  pisałem już o tym ale powtórzę raz jeszcze... Po jego ostatniej "walce" Kasia Cichopek rzuciła mu wyzwanie więc zanim Szpilka zawalczy z Diablo wpierw musi pokonać w ringu Kasię...
  ps. Artur? Trzymam za ciebie kciuki ...

 • Oceniono 3 razy 3

  Legendy polskiego boksu: Feliks Stamm, Jerzy Kulej, Zbigniew Pietrzykowski. I Gołota za emocje. Reszta nadaje się żeby klaskać u Rubika.

 • donbalon

  Oceniono 2 razy 2

  Nie obraziłbym się, gdyby ten dziad i bandyta wziął się do pracy. Ale w dzisiejszych czasach tacy ludzie jak on albo jacyś kopacze mają miliony za nic, a Ci, którzy wykonują pracę dzięki której możemy normalnie funkcjonować, żyć, mieć się dobrze, zarabiają grosze i ledwo wiążą koniec z końcem. To upadnie, zobaczycie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX