Artur Szpilka zmienił plany. Będzie wielka walka polskich pięściarzy?

Od niedawna zrobiło się bardzo głośno o potencjalnym debiucie Artura Szpilki w formule MMA. Wybrana została organizacja oraz klub, w którym 'Szpila' ma się przygotowywać do pierwszej walki w klatce. Okazuje się, że zmienił zdanie i chce postawić na boks. Możliwe, że stanie do walki z Krzysztofem 'Diablo' Włodarczykiem.

Artur Szpilka zmienił zdanie. Jak podaje portal Ringpolska.pl, postanowił skupić się na boksie i w 2018 roku nie stoczy żadnej walki w MMA.

- W tym roku nie stoczę żadnej walki w MMA. W ostatnich dniach zmieniłem swoje myślenie i podejście. Skupiam się na boksie i chcę jeszcze coś osiągnąć w tej dyscyplinie. Będę robił jeden trening tygodniowo MMA, ale to bardziej dla siebie. Stawiam na boks i będę dążył do rewanżu z Adamem Kownackim - zapowiedział Szpilka.

- Być może wrócę na ring w marcu w Stanach Zjednoczonych. Jest pewien pomysł, ale to jeszcze nic konkretnego. Pojawiła się też koncepcja, że w grudniu stoczę walkę z Krzysztofem Włodarczykiem. Wyjaśnimy sobie wreszcie parę spraw - dodał.

Wokół Artura sporo się ostatnio działo: rozmowy z KSW, awantura z Oświeciński podczas katowickiej gali, rozpoczęcie treningów w Berkut WCA Fight Team. Może stwierdził, że szalony światek MMA, to jednak nie jest miejsce dla niego?