Hit na KSW? Narkun wyzywa do walki Chalidowa

Tomasz Narkun, mistrz KSW wagi półciężkiej, rzuca wyzwanie Mamedowi Chalidowowi. O tym, że jest gotowy do walki, napisał na Twitterze

„W studiu podczas sobotniej gali KSW 41 Mateusz Borek pytał mnie o możliwe walki z różnymi przeciwnikami. Jestem sportowcem z krwi i kości, więc zawsze w swojej karierze stawiałem ponad wszystko na sportowe wyzwania!” - napisał Narkun.

I po chwili, kolejnym tweetem wyjaśnił, co byłoby dla niego takim wyzwaniem:

Na razie wiadomo tyle, że Narkun ma walczyć podczas 42 KSW w Łodzi, która odbędzie się 3 marca 2018 roku. Z kim? Nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że w klatce zobaczymy także m.in. Mateusza Gamrota, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego i Karola Bedorfa. Dla Narkuna (14-2, 3 KO) będzie to czwarta obrona tytułu w wadze półciężkiej.

Narkun, jak napisał, gotów jest dla Chalidowa zejść poniżej swojej wagi 93, czyli do niższej kategorii. A jakie plany ma Chalidow?

Niedawno, na łamach „Gazety Olsztyńskiej” zapowiadał, że na ring wróci w kwietniu lub maju. Ale nie wiadomo, czy do KSW czy do organizacji ACB, dla której stoczył już jedną walkę - w marcu 2017 znokautował Luke'a Barnatta. Ostatni raz dla KSW walczył w maju, w gali na Stadionie Narodowym, kiedy pokonał Borysa Mańkowskiego.