Sport.pl
Komentarze (43)
Właściciel KSW zaapelował do Popka: "Czas na refleksje"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 0

  Nie wiem nad czym te rozczulania. Ktoś kto przez lata był ćpunem nie może być raczej w super stanie fizycznym i psychicznym. Poza tym nie rozumiem dlaczego kogoś takiego (patologię) jak Popek dopuszcza się do takich ważnych wydarzeń sportowych, dlaczego dopuszcza się do publicznych wypowiedzi i dlaczego zaprasza do programów, dlaczego przeprowadza się wywiady, dlaczego dopuszcza się do głosu? Jaką wartość przekazuje Popek i wszyscy postępujący jak Popek? Sport powinien mieć jakąś rangę i powinien przekazywać jakąś wartość a to sięgnęło bruku. Który z młodych ludzi ma brać dobry przykład z postawy " sportowej" Pana Popka itp. Żenada. Zacząłem zastanawiać się czy przypadkiem świat KSW nie jest obsadzony takimi Popkami jeśli tak to jaki światopogląd mają kreować ci pseudo sportowcy i organizatorzy? Nawet z punktu widzenia show biznesu jest to kiczowate i płytkie no ale jednak popłatne jeśli się taki shit promuje.

 • aerofan

  0

  Konfrontacja Sztuk Walki niby, a biją się celebryci nie będący mistrzami żadnych ze sztuk.

 • Andrzej Lesień

  0

  Te wszystkie walki to jest teatr ,każdy chce zarobić.Nie trzeba winić za to CELEBRYTÓW.Maciej Kawulski wie jak zarabiać pieniążki he!

 • spokojniejaknawojnie

  0

  Brakło mu prądu . Wszystko jasne

 • Grzegorz Iwanowski

  Oceniono 3 razy -1

  Kondycja, kondycja i jeszcze raz kondycja. Wychodzi lata ćpania, tego krótką przerwą (o ile rzeczywiście taką Popek zgodnie ze swoimi słowami, podjął.) nie da rady tego naprawić. Ale w przyszłym roku, kto wie, może będzie mógł wytrzymać tyle czasu, co Pudzian na początku. Popek, liczę, że w przyszłym roku zaczniesz walczyć tak, jak robiłem to x lat temu w Anglii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX