Sport.pl

Szpilka wszedł do klatki. Powalił Oświecińskiego [WIDEO]

Artur Szpilka wpadł do klatki i zaatakował Tomasza Oświecińskiego, który chwilę wcześniej wyzwał go na pojedynek.

Tomasz Oświeciński pokonał Popka, a po walce wyzwał na kolejny pojedynek boksera Artura Szpilkę, który szykuje się do przejścia do MMA. Szpilka był obecny na gali, wszedł do klatki i powalił siedzącego na krzesełku Oświecińskiego. Interweniować musieli ochroniarze.

Oświeciński wyzwał do pojedynku Artura Szpilkę, który chwilę wcześniej oznajmił, że zadebiutuje w KSW. Słowa aktora bardzo rozwścieczyły pięściarza, który wywołany przez Oświecińskiego wszedł do klatki i rzucił się z pięściami na wycieńczonego aktora. Obyło się bez większego zamieszania, bo obu sportowców, rozdzielił sztab szkoleniowy ”Stracha”. Znając jednak zmysł marketingowy Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego (właścicieli KSW) w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich pojedynku.

Więcej o:
Komentarze (77)
Szpilka wszedł do klatki. Powalił Oświecińskiego [WIDEO]
Zaloguj się
 • jego_eminencja

  Oceniono 10 razy 8

  wiadomo ze po czesci to ustawka, jakby wygral Popek to wtedy od zaatakowalby werbalnie Szpile,
  jednak Szpila sie strasznie zeszmacil, rozumiem jeszcze gdyby wyskoczyl do mistrza KSW ale do tego 45 letniego nakoksowanego pakera i aktorzyny który tylko daje swoja twarz kryminalisty w filmach i telenowelach

 • pt.nut

  Oceniono 7 razy 7

  Dobrze się zapowiadał po wyjściu z pierdla. Próbował nawet straszyć Golote... ale to... postawa dresa z blokowiska. Mocny w gębie.

 • kowaltrans

  Oceniono 7 razy 7

  No szpila pokazałeś klase . Dno totalne . wycieńczonych po walce walisz po ryju :( Jak masz zły dzień to bezdomnych i uchodźców też ?

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 6 razy 6

  Szpilka ma buźkę jak zdenerwowany i obrażony bobas. :)

 • kamil kamil

  Oceniono 6 razy 6

  haha Szpileczko chętnie ja się z Toba zmierze pajacu wstyd przynosisz Polsce wszędzie tam gdzie się pojawiasz

 • felucjan

  Oceniono 7 razy 5

  Niezły chojrak z tego szpilki. Powalenie zmęczonego po walce to jest osiągnięcie!!! Godne łachmyty, a nie fightera. Już wiadomo dlaczego ostatnio z zasady leżał na deskach - brakuje mu charakteru.

 • terenowy

  Oceniono 4 razy 4

  Temu Dresikowi naprawde palma odbija. W boksie to chlopiec z plakatu nic juz nie ugra. Lysy pajac z Malopolski ;-)

 • drinos997

  Oceniono 4 razy 4

  Miałem szacunek do szpilki i obserwowałem go, jednak po tym jak sie spasł, przegrał walke z Kownackim bez jakiegokolwiek szacunku i zaangażowania, zgasłeś już na zawsze pajacu, sprzedałeś sie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX