Sport.pl

Marcin "Różal" Różalski: Wszyscy w MMA żyją w zakłamaniu [WYWIAD]

W najnowszym wywiadzie Marcin Różal Różalski opowiedział nam o radości z powrotu do walk w kickboxingu i zadeklarował, że jego umowa z DSF Kickboxing Challenge pozwala mu walczyć także w MMA.

Marcin Różalski odszedł niedawno z federacji KSW, a jego przejście do DSF Kickboxing Challenge wywołało prawdzią burze

Marcin nie wykluczył możliwości pojawienia się ponownie w okrągłej klatce KSW, ale warunkiem jest atrakcyjna sportowo oferta.

- Nie jestem osobą pazerną, ale ja mam swoje warunki i one powinny zostać spełnione. Właściwie mam roszczenia tylko do jednej walki, która jest planowana i wiem, że ktoś się do niej przymierza. Jeśli moje warunki zostaną spełnione, to ja tę walkę wezmę - mówi Różalski rozmowie z InTheCage.pl

- MMA pokazało mi przez ten czas, w jakiej obłudzie żyjemy, w jakim zakłamaniu żyją zawodnicy. Za plecami to wygląda zupełnie inaczej. Rozmawiamy z promotorami... Oni myślą, że my nie wiemy, jak to wygląda z d*** strony, a to nieprawda. Wiemy jakie są układy. To jest czasami niesmaczne, ale niestety tak już jest – dodaje zawodnik.

Całą rozmowę z Marcin  Różalskim można zobaczyć tutaj:

 

Więcej o MMA w specjalnym serwisie - InTheCage.pl

Komentarze (10)
Marcin "Różal" Różalski: Wszyscy w MMA żyją w zakłamaniu [WYWIAD]
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 3 razy 3

  Chłopy jak dęby, w łapie więcej niż 90% populacji w udzie, a podchody jak między babami na wyborach miss. Czy to nie ironia losu?

 • lol76

  Oceniono 6 razy 2

  Różal jestes super gosc!!!
  Szacun za opieke nad zwierzetami!!!

 • vega.vincent

  Oceniono 1 raz 1

  Nie patyczkuje się , naprawdę ?

 • wozdo

  0

  Różal to jedyny w pełni szczery gość . A patrząc i słuchając szefów KSW widać jacy to "porządni" ludzie

 • antirussia81

  0

  Wrażliwości estetycznej Marcina nie podzielam, ale za jego wrażliwość na los zwierząt - wielki szacunek. A was, internetowi kozacy, którzy już się tu zlecieli, to pan Marcin ma głęboko w d... ;)

 • vomiting_frog

  0

  Daleki jestem od nazywania tych bijatyk sportem. To jest po prostu zapychacz czasu takie igrzyska powiedzmy dla ludzi o IQ które pozwoliło im samym bez pomocy zorientować się ze Wrestling to pic na wodę. Tutaj odchodzą takie same "gorzkie żale" tylko w sposób mniej ordynarny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX