Szymon Kołecki zawalczy w MMA po raz trzeci. Tym razem 125 m pod ziemią

Organizowane od kilku lat przez Tomasza Babilońskiego gale Underground Boxing Show nie są nowością w świecie bokserskim, ale udział w takim wydarzeniu zawodników MMA to duża niespodzianka.

21 października odbędzie się kolejna gala organizowana przez Babilon Promotion w kopalni w Wieliczce. Poza pojedynkami bokserskimi Tomasz Babiloński zaplanował coś specjalnego dla fanów MMA:

To nie jest pierwszy raz, gdy znany polski promotor boksu interesuje się MMA na tyle, aby zorganizować walkę w tej formule. Przypomnijmy, że całkiem niedawno Tomasz Babiloński wystartował z nowym projektem: Babilon MMA. Gala odbyła się 18 sierpnia w Międzyzdrojach.

Czytaj także: Tomasz Babiloński: „KSW na Stadionie Narodowym zachęciło mnie do zorganizowania gali MMA”

Szymon Kołecki (2-0) stoczył do tej pory dwa pojedynki w organizacji PLMMA i oba wygrał. W debiucie już w 33. sekundzie pokonał Dariusza Kaźmierczuka (0-6), a w drugim pojedynku znokautował Wojciecha Balejko (4-8, 4 SUB). W związku z tym, że gdy kolejna gala Mirosława Oknińskiego odbędzie się w grudniu, a nie jak planowano w październiku, Kołecki zdecydował się na start poza rodzimą organizacją.

Nazwisko przeciwnika dla Szymona Kołeckiego nie jest jeszcze znane.

InTheCage.pl - specjalny serwis o MMA