Norman Parke uderzył Mateusza Gamrota podczas spotkania promocyjnego przed KSW 40 w Dublinie [WIDEO]

Tydzień temu mogliśmy zobaczyć Mateusza Gamrota i Normana Parke podczas spotkania oko w oko na targach FIWE. Z kolei w poniedziałek obaj panowie promowali swoją rewanżową walkę na KSW 40 podczas gali Cage Ring Championship 6: Grand Prix w Dublinie.

Norman Parke tym razem nie utrzymał nerwów na wodzy i po ostrej tyradzie skierowanej do Mateusza Gamrota, mocno nabuzowany, uderzył go w twarz, gdy tylko ten znalazł się w zasięgu jego rąk. Mistrz KSW w wadze lekkiej nie pozostał mu dłużny.

Akcja od 4.29:

Podczas ich pierwszego starcia na PGE Narodowym Parke skarżył się, że Gamrot ugryzł go w palec, podczas gdy Polak zwracał uwagę na to, że to rywal faulował wkładając mu palce do ust. Ostatecznie po trzech rundach obfitujących w twarde wymiany ciosów, sędziowie przyznali jednogłośną wygraną panującemu mistrzowi. Jednak sytuacja z drugiej rundy w na tyle rozsierdziła obu zawodników, że prowadzą wojnę na słowa w mediach społecznościowych jeszcze wiele tygodni po majowym starciu. Teraz obaj dostaną szansę na wyjaśnienie wzajemnych animozji w sportowej walce, po raz pierwszy w historii KSW, na mistrzowskim 5-rundowym dystansie oraz tym razem na terenie Irlandczyka.

Największa walka w europejskiej wadze lekkiej w 2017 doczeka się drugiej odsłony już na gali KSW 40, 22 października w Dublinie.

InTheCage.pl - specjalny serwis o MMA

Więcej o: