UFC. Krzysztof Jotko został znokautowany [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę Krzysztof Jotko (19-3, 5 KO, 2 SUB) przegrał drugą walkę w organizacji UFC. Podczas gali w Pittsburghu został znokautowany przez Uriahę Halla (13-8, 9 KO, 2 SUB).

Jotko w maju na UFC 211 przegrał - na punkty - z Davidem Branchem, dlatego teraz nie mógł sobie pozwolić na kolejną porażkę. To samo mógł powiedzieć jego rywal. Od kiedy Hall pokonał Gegarda Mousasiego, jednego z najlepszych zawodników wagi półciężkiej na świecie, zanotował aż cztery porażki z rzędu!

Początek starcia z Polakiem sugerował, że dozna piątej kolejnej przegranej. 28-letni Jotko zasypywał 33-letniego Jamajczyka potężnymi ciosami bokserskimi.

Kiedy rozpoczęła się druga runda, wydawało się, że tylko minuty dzielą nas od triumfu Polaka. Tymczasem już w połowie drugiej odsłony przyjął piekielnie mocny cios na szczękę. I już nie wstał.

Tym samym doznał trzeciej porażki w karierze, a wygrał aż 19 pojedynków.

Pozostałe pojedynki:

Walka wieczoru

Luke Rockhold pok. Davida Brancha przez poddanie po ciosach, runda 2, 4:05

Karta główna (04:00)

Mike Perry pok. Alexa Reyesa przez nokaut, runda 1, 1:19

Anthony Smith pok. Hectora Lombarda przez TKO, runda 3, 2:33

Gregor Gillespie pok. Jasona Gonzaleza przez poddanie (trójkąt rękoma), runda 2, 2:11

Kamaru Usman pok. Sérgio Moraesa przez nokaut, runda 1, 2:48

Justin Ledet pok. Azunna Anyanwu przez niejednogłośną decyzję sędziów 2x 29-28, 28-29)