Tomasz "Strachu" Oświeciński będzie walczył dla KSW

Manager Tomasza Oświecińskiego, Artur Ostaszewski zapowiedział we wtorek rano oficjalny komunikat, gdzie i kiedy pojawi się w klatce po raz pierwszy jego podopieczny. Następnie KSW ogłosiło zakontraktowanie nowej gwiazdy na swojej stronie internetowej. Zaskoczeni wyborem pracodawcy?

Popularny Strachu rozpoczął współpracę z Shocker MMA Solution w kwietniu tego roku. Jeszcze niedawno w ekskluzywnym wywiadzie udzielonym naszej redakcji manager Oświecińskiego informował, że po Tomasza zgłosiły się wszystkie większe organizacje MMA w Polsce:

 

Dziś wiemy na pewno, że debiut w formule MMA Tomasz Oświeciński zaliczy w klatce KSW. Nie będzie to raczej najbliższa gala w Dublinie, 21 października, ale pewnie KSW 41 w grudniu.

Na stronie KSW czytamy:

"Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów Tomasz Oświeciński, znany m.in. z hitowej roli „Stracha” w filmach „Pitbull” Patryka Vegi, spróbuje swoich sił w okrągłej klatce KSW.

Oświeciński ze sportem związany jest nieprzerwanie od dziesiątego roku życia. Zaczynał od judo, w którym na przestrzeni 8 lat treningów dorobił się między innymi tytułu młodzieżowego Mistrza Polski. Następnie zajął się sportami siłowymi oraz trenowaniem gwiazd.

Od kilku miesięcy trenuje MMA i szlifuje swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów w Warszawie w WCA Fight Team, obok takich zawodników jak Damian Janikowski czy Jan Błachowicz.

Data debiutu „Stracha” w KSW zostanie podana do publicznej wiadomości w najbliższych tygodniach."

Specjalny serwis o MMA - InTheCage.pl

Zobacz wideo
Więcej o: