Paul Malignaggi był wtyką Floyda Mayweathera w obozie Conora McGregora?

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu niepokonany mistrz boksu Floyd Mayweather (49-0) zmierzy się w ringu z debiutującym w zawodowej formule bokserskiej Conorem McGregorem. Za nami wiele tygodni medialnego szumu wokół tej walki.

Jednym z wątków towarzyszących promocji tego pojedynku była niewątpliwie historia sparingów Conora McGregora z byłym rywalem Mayweathera, Paulem Malignaggim, który przez jakiś czas pracował z Irlandczykiem i udzielał mu wskazówek, korzystając ze swego bokserskiego doświadczenia.

Po burzliwym rozstaniu z McGregorem spowodowanym wypuszczeniem przez obóz Irlandczyka najpierw zdjęcia, a potem nagrania z tego, jak mistrz UFC powalił na deski swojego utytułowanego sparingpartnera, coraz częściej zaczęto w mediach spekulować, że współpraca Malignaggiego z McGregorem była częścią planu The Money Team!

Na poniższym nagraniu widzimy mocno zaprzyjaźnionych Paula Malignaggiego i Floyda Mayweathera, którzy wprost mówią o tym, że pięściarz poszedł na współpracę z McGregorem na polecenie Mayweathera. Obaj sporo się śmieją, żartują z samego Irlandczyka oraz tych wszystkich „naiwniaków”, którzy uwierzyli, że Malignaggi faktycznie miał pomagać Conorowi. W rzeczywistości był wtyką Floyda w obozie wroga i miał zbierać informacje.

Oczywiście, może to być tylko podpucha. Ale jeśli nie, to Irlandczyk pewnie będzie zirytowany.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.