Jędrzejczyk stanęła w oktagonie z gwiazdą Premier League. Oklaskiwał ją Bale

To było spotkanie gwiazd sportu, o które w innych warunkach byłoby trudno. Joanna Jędrzęjczyk zawalczyła z zawodnikiem Tottenhamu Hotspur, na potrzeby kampanii reklamowej jednej z telewizji. W spocie znanych twarzy pojawiło się zresztą więcej.

Brytyjska BT Sport przed startem nowego sezonu postanowiła nakręcić film reklamowy z gwiazdami dyscyplin, które można oglądać na jej antenie. W główną rolę wcielił się piłkarz Tottenhamu Dele Alli, który przenosi się na różne sportowe areny. Ląduje też w oktagonie UFC, gdzie... pojawia się polska mistrzyni.

Jędrzejczyk kilkoma obrotowymi kopnięciami pokazuje swoją wyższość. Z trybun te popisy ogląda zawodnik Realu Madryt Gareth Bale.

 

Do zmierzenia się z Allim w swoich dyscyplinach telewizja zaprosiła też inne gwiazdy. Grającego w rugby Maro Itoje, koszykarza Golden State Warriors Draymonda Greena, krykiecistę Steve’a Smitha, czy boksera Anthony’ego Yarde’a.

Miło, że szukając najbardziej wyrazistej postaci, wśród kilkunastu mistrzów UFC, brytyjska stacja zdecydowała się na współpracę właśnie z Polką.

Jędrzęjczyk walczy w UFC od lipca 2014 roku. W marcu 2015 zdobyła pas tej federacji w kategorii słomkowej. W kolejnych pięciu pojedynkach udanie go broniła. 

Więcej o: