Adam Wieczorek wypada z hitowej gali UFC 214. Debiut prawdopodobnie w Gdańsku

Dobra i zła wiadomość w jednym. We wtorek późnym wieczorem Adam Siwy Wieczorek poinformował swoich fanów za pośrednictwem profilu na Facebooku, że nie wystąpi na rewelacyjnie zapowiadającej się gali UFC 214, 29 lipca.

To oczywiście jest ta zła wiadomość. Gala, na której odbędą się trzy walki mistrzowskie oraz powróci wielki Jon Jones, będzie z pewnością chętnie oglądana przez fanów MMA na całym świecie i Polak miałby okazję zaprezentować się naprawdę szerokiej publiczności. Niestety, rywal Wwieczorka doznał kontuzji i na dwa tygodnie przed UFC 214 musiał wycofać się z pojedynku.

Dobra wiadomość natomiast jest taka, że istnieje prawdopodobieństwo, iż zobaczymy Adama Wieczorka na oczekiwanej przez nas z wypiekami na twarzach gali UFC w Gdańsku. Siwy będzie mógł zatem pokazać się w nowej organizacji mając wokół klatki zgromadzonych wielu polskich kibiców, którzy zedrą dla niego gardła.

Oto wpis polskiego zawodnika informujący o odwołaniu walki: - Z przykrością chciałbym poinformować, że moja walka na UFC 214 nie odbędzie się z powodu kontuzji mojego przeciwnika. Walka zostanie przeniesiona prawdopodobnie na galę do Gdańska 21 października. Od siebie mogę dodać tylko tyle, że nie spodziewałem się takiego obrotu spraw i jestem mocno rozczarowany. Dziękuję moim trenerom i sparingpartnerom za poświęcony czas oraz przede wszystkim sponsorom.

Specjalny serwis o MMA - InTheCage.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.