Sport.pl

George ST Pierre może zmierzyć się ze zwycięzcą Woodley-Maia w MSG

Wygląda na to, ze powrót Georga ST Pierre'a(25-2) opóźni się w czasie. Według informacji jakie zdobył Ariel Helwani, GSP przymierzany jest do zwycięzcy pojedynku Demian Maia vs Tyron Woodley, który odbędzie się 29 lipca na gali UFC 214.

Na początku roku poinformowano, ze GSP powraca ze sportowej emerytury. Zawodnik miał podpisać multi-kontrakt na walki dla UFC, a pierwszym jego pojedynkiem miało być starcie w dywizji średniej z aktualnym mistrzem, Michaelem Bispingiem.

Bisping jednak będzie musiał zmierzyć się ze zwycięzcą starcia Yoel Romero-Robert Whittaker . Wobec tego, GSP może zmierzyć się ze zwycięzcą pojedynku Maia-Woodley na gali w Nowym Jorku.

Dana White zdradził swoje plany w wywiadzie dla portalu MMAJunkie.com: -  GSP i ja rozmawialiśmy kilka dni temu będąc w Vegas. George chce walczyć, tak więc dojdziemy do porozumienia. Rozmawialiśmy o walce Woodley-Maia, ta dwójka stoczy niedługo pojedynek, George chciał by zawalczyć ze zwycięzcą tego starcia, co pozwoliło by mu wrócić na tron wagi półśredniej.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl

Więcej o: