Sport.pl

Kibice wtargnęli na ring i pobili nowego mistrza... Niewiarygodne [WIDEO]

Niespotykana sytuacja miała miejsce podczas gali Glory 42 w Paryżu, gdzie o mistrzostwo świata walczyli Harut Grigorian i Murthel Groenhart. Po starciu nowego mistrza zaatakowali w ringu... kibice.

Tuż na początku drugiej rundy Grigorian, z niewiadomych nikomu przyczyn, odwrócił się plecami do rywala, opuścił rękawice i zaczął zmierzać w kierunku narożnika. Groenhart, widząc, że sędzia nie przerywa walki, potężnym prawym sierpowym znokautował biernego rywala. Chwilę później szczęśliwy Holender rzucił się na liny, ciesząc się z tytułu. To nie spodobało się fanom Grigoriana, którzy wtargnęli na ring i zaatakowali mistrza.

Groenhart przyjął kilka ciosów, nim kibice zostali od niego odciągnięci. Na szczęście zawodnik nie odniósł poważnych obrażeń, a cała sytuacja została szybko opanowana. Niecodzienne zamieszanie podczas gali Glory 42 można zobaczyć poniżej.

 
Więcej o:
Komentarze (65)
Kibice wtargnęli na ring i pobili nowego mistrza... Niewiarygodne [WIDEO]
Zaloguj się
 • waldiwaldi

  Oceniono 12 razy 12

  Duńczyk był tylko jeden. Witold Pyrkosz.

 • thor.g

  Oceniono 11 razy 9

  Ale mamy tu specjalistów od sportów walki :D:D

  Też byście się odwrócili d**ą do przeciwnika, bo przecież od tyłu nie da się zadać czystego ciosu, hmm ? No to też tak skończycie :))

 • sowa_46

  Oceniono 10 razy 6

  W sumie to wina sędziego, który nie połapał się w sytuacji, zawodnik odwrócił się bo może po ciosie kolanem nie bardzo wiedział o co chodziło, sędzia powinien przerwać walkę i dowiedzieć się dlaczego zawodnik się odwrócił, co nie jest zachowaniem normalnym.

 • doktoron

  Oceniono 12 razy 6

  Hahaha Duńczyk :)

 • nikifor666

  Oceniono 9 razy 5

  Bialas poddal walke, a Dunczyk tylko go w tym utwierdzil.

 • green_is_bad

  Oceniono 6 razy 4

  "Protect yourself all the time!"

 • saint_adalbert

  Oceniono 5 razy 3

  Czarny zachowal sie poprawnie: walka trwala, bialy nie zostal uderzony w tyl glowy. Kazdy na jego miejscu by tak zrobil, brawa za szybka ocene sytuacji!!!

 • houq

  Oceniono 3 razy 3

  sędzia z pis gra nieczysto

 • Paweł Nowak

  Oceniono 11 razy 3

  To nie była walka bokserska, tylko kick bokserska, gdzie kopnięcia są dozwolone! Holender zadał prawidłowe kopnięcie, a Ormianin nie wiadomo dlaczego się odwrócił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX