Conor McGregor potwierdza podpisanie kontraktu na walkę z Floydem Mayweatherem!

Conor McGregor potwierdził oficjalnie, że podpisał kontrakt na historyczną walkę z Floydem Mayweatherem. Kolejny krok do tego bezprecedensowego wydarzenia za nami.

W weekend przekazaliśmy Wam informację, której na ten temat udzielił Dana White. Prezydent UFC zapowiedział, że oczekuje podpisania przez McGregora kontraktu na ustalonych obustronnie warunkach (UFC – zawodnik) do niedzieli 14 maja.

W środę zagraniczne media potwierdziły, że zawodnik faktycznie podpisał dokumenty, a portal TheMacLife.com uzyskał od niego oficjalne oświadczenie potwierdzające ten fakt:

- To zaszczyt móc podpisać umowę na bijącą rekordy walkę przy udziale moich partnerów: Zuffa LLC, The Ultimate Fighting Championship i Paradigm Sports Management - powiedział Conor McGregor.

- Pierwsza i najważniejsza część tego historycznego kontraktu została oficjalnie zatwierdzona i podpisana. Gratuluję wszystkim, którzy są w to zaangażowani. Teraz czekamy na podpisy Ala Haymona i jego boksera, które powinny być złożone w ciągu najbliższych dni - dodał zawodnik MMA.

Niezależne źródła podają, że Conor McGregor zarobi na tej walce 75 mln dolarów.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl

Pojechała, zawalczyła obroniła. Jędrzejczyk na UFC w Dallas w towarzystwie kamery Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.