UFC. Gwiazdy komentują walkę Joanny Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk pokonała Jessicę Andradę i nadal jest mistrzynią świata UFC. Była to piąta obrona tytułu w wykonaniu polskiej zawodniczki. Wielkie zwycięstwo Jędrzejczyk został dostrzeżone przez wiele osób z branży sportów walki.

 Walka na gali w Dallas była pokazem mistrzowskiej techniki i taktyki Polki, której zwycięstwo nie podlegało praktycznie żadnej dyskusji. Trzeba jednak zauważyć, że Brazylijka zaprezentowała się bardzo dobrze i do samego końca walczyła o zwycięstwo w tym pojedynku. Jędrzejczyk zachowała jednak koncentrację i nie dała sobie zrobić krzywdy.

Pojedynek Polki obserwował m.in. The Rock. Kiedyś najlepszy zawodnik w profesjonalnym wrestlingu, a teraz jedna z największych gwiazd kina. Dwayne Johnson życzył dobrej zabawy na jego nowym filmie Baywatch. Kilka dni temu Jędrzejczyk napisała na Twitterze, że nie może się go doczekać.

 Claudia Gadelha również podzieliła się swoim zdaniem na temat walki Jędrzejczyk. Zawodniczka pogratulowała Polce i nie omieszkała dodać, że  we dwie są najlepszymi wojowniczkami w UFC.

Wrażeniami po walce dzielił się również znany dziennikarz zajmujący się MMA. Docenił on nie tylko Jędrzejczyk, ale także pokonaną Andradę. Ariel Helwani zastanawia się także, kto może być kolejnym rywalem Polski. Czas na Rosę Namajunas?

Zachwycony postawą polskiej zawodniczki był również Conor McGregor. Podwójny mistrz UFC pisze, że Polska jest okrutną wojowniczką. Śmiertelnie niebezpieczna każdą kończyną i z każdej strony.

Ben Fowlkes również zachwycał się tym, że Joanna Jędrzejczyk nadal jest mistrzynią świata, bo przecież nie mogło być inaczej.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.