UFC. Jędrzejczyk doceniana za oceanem. Polka w nagrodę... zjadła pączka

Joanna Jędrzejczyk pokonała Jessicę Andradę i nadal jest mistrzynią świata w największej organizacji MMA na świecie. Fenomenalna walka Polki została zauważona w USA, a Jędrzejczyk jak gdyby nigdy nic pochwaliła się zdjęciem z szatni, na którym je pączka.

Świetna walka Polki została dostrzeżona m.in przez amerykański Fox Sport, który pisze, że arsenał naszej zawodniczki jest wprost niewyobrażalny. Jędrzejczyk potrafi wszystko. W tej chwili to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny wojownik w federacji UFC.

Jędrzejczyk jednogłośną decyzją sędziów wygrała w Dallas z Jessicą Andrade i nadal jest mistrzynią świata w kategorii słomkowej. Polka piąty raz obroniła tytuł mistrzowski. To 14 zawodowe zwycięstwo Jędrzejczyk. Nasza zawodniczka w niedzielnej walce zadała aż 215 ciosów i była bliska pobicia własnego rekordu. Niestety, zabrakło jej pięciu trafień.

Dobry humor nie opuszcza także samej Jędrzejczyk. Polka tuż po walce wrzuciła na Twittera zdjęcie, na którym widać jak je pączka czekoladą. Popis zdjęcia mówi wiele. Nikt - napisała Jędrzejczyk. 

Zobacz wideo