Forum MMA. Międzynarodowe spotkanie branży na Stadionie Narodowym pod patronatem Sport.pl!

Forum MMA - pierwsze w Europie wydarzenie w branży MMA o charakterze merytorycznym, a zarazem praktycznym. II edycja wydarzenia odbędzie się już 25 marca 2017 na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkaj się m.in. z , Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, Borysem Mańkowskim, Mateuszem Gamrotem, Różą Gumienną, Tomaszem Drwal, Anzorem Azhiev, Marcinem Wrzoskiem, Michałem Fijałka i wieloma innymi zawodnikami. Patronem medialnym imprezy będzie m.in. Sport.pl.

Forum MMA, to główne spotkanie polskiej branży połączone z konferencjami oraz wydarzeniami towarzyszącymi, przeznaczone dla dwóch grup: branżystów oraz osób aktywnie trenujących sporty walki, trenerów personalnych i fanów.

Głównym punktem Forum MMA jest konferencja podzielona na dwie rundy: szkoleniowo-motywacyjną oraz branżową.

W rundzie szkoleniowo-motywacyjnej wystąpią Honorata Dziel i Jakub Mauricz - specjaliści z zakresu dietetyki.

W rundzie branżowej m.in. przeanalizujemy ostatnie 12 miesięcy, dowiemy się o planach polskich zawodników, trenerów oraz federacji i managerów na najbliższy rok. Wezmą w niej udział wszystkie największe polskie federacje.

Nie zabraknie również wykładu z zakresu promocji i prowadzenia social media Zawodników i spotkania z Zawodnikami UFC!

A specjalnym wydarzeniem będzie Seminarium prowadzone przez Pawła Derlacza - jednego z najsłynniejszych trenerów w Polsce i Aslambeka Saidova - mistrza MMA. Podczas Seminarium poznasz efektywne techniki wykorzystywane w walce stójkowej, dowiesz się na co zwracać szczególną uwagę w walce oraz jakie detale mają znaczenie w poprowadzeniu walki do zwycięstwa.

Podczas Forum MMA odbędzie się Amatorski Puchar Polski MMA, w którym walczyć będzie 250 zawodników. To niepowtarzalna szansa na wypromowanie swojego talentu przed:

Managerami MMA, Trenerami, Zawodnikami, Właścicielami Federacji.

Kolejnym wydarzeniem wartym uwagi będzie Gala rozdania Heraklesów za rok 2016 - najważniejszych nagród w branży.

Forum MMA, to główne spotkanie polskiej branży połączone z konferencjami oraz wydarzeniami towarzyszącymi, przeznaczone dla dwóch grup: branżystów oraz osób aktywnie trenujących sporty walki, trenerów personalnych i fanów.Głównym punktem Forum MMA jest konferencja podzielona na dwie rundy: szkoleniowo-motywacyjną oraz branżową.W rundzie szkoleniowo-motywacyjnej wystąpią Honorata Dziel i Jakub Mauricz - specjaliści z zakresu dietetyki.

W rundzie branżowej m.in. przeanalizujemy ostatnie 12 miesięcy, dowiemy się o planach polskich zawodników, trenerów oraz federacji i managerów na najbliższy rok. Wezmą w niej udział wszystkie największe polskie federacje.Nie zabraknie również wykładu z zakresu promocji i prowadzenia social media Zawodników i spotkania z Zawodnikami UFC!A specjalnym wydarzeniem będzie Seminarium prowadzone przez Pawła Derlacza - jednego z najsłynniejszych trenerów w Polsce i Aslambeka Saidova - mistrza MMA. Podczas Seminarium poznasz efektywne techniki wykorzystywane w walce stójkowej, dowiesz się na co zwracać szczególną uwagę w walce oraz jakie detale mają znaczenie w poprowadzeniu walki do zwycięstwa.Podczas Forum MMA odbędzie się Amatorski Puchar Polski MMA, w którym walczyć będzie 250 zawodników. To niepowtarzalna szansa na wypromowanie swojego talentu przed: managerami MMA, trenerami, zawodnikami, właścicielami federacji.

Kolejnym wydarzeniem wartym uwagi będzie Gala rozdania Heraklesów za rok 2016 - najważniejszych nagród w branży.

Mistrzyni świata Joanna Jędrzejczyk w drużynie Sport.pl!

Więcej o: