Claudia Gadelha akceptuje wyzwanie Karoliny Kowalkiewicz, Polka proponuje walkę na UFC 211

Obie przegrały z Joanną Jędrzejczyk, jednak również to one dwie są najwyżej w oficjalnych rankingach UFC w kategorii słomkowej. Czy Karolina Kowalkiewicz i Claudia Gadelha powinny zostać razem zestawione? Polka właśnie do takiego starcia dąży.

Wszystko zaczęło się od wywiadu udzielonego przez Karolinę Kowalkiewicz portalowi FloCombat.com, który na Twitterze został puszczony dalej m.in. przez stronę BJPenn.com. Polka wypowiedziała się tam, że jej marzeniem było zawalczyć w Nowym Jorku, a po przegranej z Joanną Jędrzejczyk, planuje powrócić w maju i chciałaby się sprawdzić w walce przeciwko Claudii Gadelhi.

Sprytnie oznaczona na Twitterze Brazylijka, została jakby przywołana do ściany i odpowiedziała, wyrażając chęć na walkę: Niech do tego dojdzie!!! Kiedy? - napisała Gadelha.

Polka od razu zaproponowała galę UFC 211, która odbyć się ma 13 maja w Dallas, na którą zapowiedziane są aktualnie dwa pojedynki w wadze ciężkiej: Może UFC 211?

Rankingowo jest to najlepsze zestawienie, aby w tej kategorii wagowej po raz kolejny wyłonić, która z pań ponownie zawalczy z Joanną Jędrzejczyk. Na Twitterze został również oznaczony Sean Shelby, więc miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie to zauważone "wyżej" w UFC.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl

Więcej o: