Dwóch fanów udawało Conora McGregora na ulicach Dublina. Zaczepił ich sam McGregor [WIDEO]

Gdy dwóch mieszkańców Dublina bawiło się na ulicach miasta, odtwarzając firmowe ruchy gwiazdy światowego MMA, Conora McGregora, nawet przez myśl nie przyszło im, że Irlandczyk może mieć ich na oku.

Ikona Sportu 2016 - Głosuj! [PLEBISCYT] ;

Dwójka fanów mistrza wagi lekkiej UFC postanowiła piątkowy wieczór zakończyć małym pokazem mieszanych sztuk walki. Mężczyźni parodiowali ruchy McGregora, udając, że walczą ze sobą na ulicach Dublina.

Ich zdziwienie nie miało końca, kiedy zabawę przerwał im sam zawodnik, który wraz z przyjacielem przejeżdżał akurat obok samochodem. Wyraźnie rozbawiony McGregor poprosił fanów, by ci podeszli do okna auta i zamienili z nim kilka słów.

O McGregorze w ostatnich tygodniach mówi się głównie w kontekście jego ewentualnej walki z Floydem Mayweatherem Juniorem. Były pięściarski mistrz świata w pięciu różnych kategoriach wagowych z zawodowym boksem pożegnał się po walce z Mannym Pacquiao. Sam przyznaje, że ze sportowej emerytury mógłby wrócić tylko na starcie z McGregorem. Brak jednak konkretów w kwestii pojedynku obu zawodników.

Zobacz wideo
Więcej o: