Jędrzejczyk - Kowalkiewicz. Kolejne spięcie między Jędrzejczyk i Kowalkiewicz, tym razem podczas ważenia [WIDEO]

Między Joanną Jędrzejczyk a Karoliną Kowalkiewicz doszło do kolejnej przepychanki przed ich walką na gali UFC 205. Podczas ważenia obie zawodniczki musiał rozdzielać prezydent organizacji UFC, Dana White.

Wcześniej, w czwartek, Jędrzejczyk i Kowalkiewicz spotkały się na konferencji prasowej, która kończyła się tradycyjnym pozowaniem do zdjęć. To, że zawodniczki nie darzą się sympatią, było widać już wtedy. Mistrzyni wagi słomkowej zaatakowała rywalkę uderzeniem głową, a panie rozdzielać musiał Dana White. Starcie przeniosło się później za kulisy, gdzie Jędrzejczyk wykrzykiwała do pretendentki: - Pójdziesz do piachu razem ze swoimi marzeniami o tym pasie. Pokażę wszystkim, kim tak naprawdę jesteś.

 

Gorąco było również w czasie oficjalnej ceremonii ważenia, która odbyła się w nocy z piątku na sobotę w legendarnej hali Madison Square Garden. Gdy tylko Jędrzejczyk zeszła z wagi, od razu popędziła w stronę Kowalkiewicz, przy której - nauczony doświadczeniem - stał już White. Drugi raz w ciągu kilku dni prezydent UFC musiał rozdzielać Polki. Całą sytuację można zobaczyć od 31:40.

 

Walka Jędrzejczyk z Kowalkiewicz odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę - początek około godz. 4 nad ranem. Transmisję z tego starcia można oglądać za pośrednictwem telewizji Extreme Sports Channel.

Zobacz wideo

Race w Rumunii? UEFA zamyka stadion Legii [MEMY PO POLSCE]

Więcej o: