MMA. Mariusz Pudzianowski stoczy walkę o pas mistrzowski KSW? Właściciele federacji szykują prawdziwy hit!

Już w niedalekiej przyszłości, obecny mistrz kategorii ciężkiej KSW Karol Bedorf ma zostać przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego.

Właściciele KSW przygotowują kolejną miłą niespodziankę dla wszystkich sympatyków mieszanych sztuk walk. Po zakontraktowaniu najbardziej oczekiwanej walki w historii polskiego MMA, pomiędzy Mamedem Chhalidowem a Michałem Materlą, organizatorzy planują ogłosić kolejny hit. Obecny mistrz kategorii ciężkiej KSW Karol Bedorf miałby stanąć w ringu oko w oko z Mariusz Pudzianowskim.

Bedorf od czasu zwycięstwa nad Pawłem Nastulą jest posiadaczem mistrzowskiego pasa. 32-latek skutecznie broni swojego tytułu już od dwóch walk. Najpierw pokonał Rollesa Gracie, a następnie zwyciężył z Peterem Grahamem, przyszłym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego. Jeżeli były mistrz świata strong menów poradzi sobie z Anglikiem, wówczas będzie miał szansę na pojedynek o pas KSW.

- Nie chcę powiedzieć, że ta walka na pewno będzie, ale jeśli obaj wygrają najbliższe walki, powinniśmy doprowadzić do ich starcia - oznajmił Martin Lewandowski, jeden z szefów federacji KSW.

"Pudzian" czuje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do pojedynku.

- Drogi moje i Karola Bedorfa za jakiś czas się zejdą. Karol, możesz być tego pewien - oznajmił 38-latek.

Najbliższą imprezą federacji będzie gala KSW 32 "Road to Wembley", która odbędzie się w Londynie. Następna gala zaplanowana jest na 28 listopada, KSW 33 ma odbyć się w Krakowie.

Więcej o: