Międzynarodowy Turniej Karate "MAZOVIA MAX"

Światowa czołówka zawodników, sportowe emocje na wysokim poziomie, a wszystko zwieńczone pokazem gwiazd programu Mam Talent. Tak zapowiada się Międzynarodowy Turniej Karate "Mazovia Max".

W zawodach weźmie udział 16 zawodników i 8 zawodniczek ze ścisłej światowej czołówki, m.in. mistrz świata z 2010 roku, reprezentant Węgier Gabor Rozsa czy też vice mistrz świata i trzykrotny mistrz Europy, Brytyjczyk Darren Stringer.

Turniej odbędzie się w najciekawszej kategorii lekkiej do 70 kg - mężczyźni i w prestiżowej kategorii open dla kobiet.

Zawody "Mazovia Max" zostaną rozegrane w pełnokontaktowej formule karate Shinkyokushin. Obecnie Shinkyokushin jest największą organizacją stylową karate w europie i na świecie. Reguły sportowe nie stawiają zawodnikom specjalnych ograniczeń i pozwalają na prowadzenie walki do momentu kiedy jeden z uczestników nie jest zdolny jej dłużej kontynuować. Dzięki temu jest to bardzo widowiskowy system walki. Wygrywają najlepsi i najtwardsi fighterzy.

Dodatkową atrakcją gali "Mazovia Max" będą pokazy gwiazd programu Mam Talent.

Organizatorami zawodów są Stowarzyszenie Smok z Piotrem Sztencel na czele oraz Tomasz Basiak Shinkyokushin Team, jedna z największych i najprężniej działających tego typu organizacji w Polsce.

Na międzynarodowy turniej karate "Mazovia Max" zapraszamy w niedzielę 13 listopada od godz. 16.00 do hali OSiR "Koło" w Warszawie przy ul. Obozowej 60 . Początek zawodów o godz. 17.00. Bilety w cenie już od 20 zł, dostępne na stronie w Empikach oraz na stronie Eventim

Szczegóły na oficjalnej stronie zawodów ?

Więcej o: