Dramatyczny wypadek polskiej olimpijki. Została potrącona przez minibusa

Polska wioślarka Anna Wierzbowska została potrącona przez minibusa w Wałczu, podczas treningu na rowerze. Zawodniczka doznała licznych urazów i czeka ją operacja. Wierzbowska brała udział w zeszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Polska wioślarka opublikowała wstrząsające zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. 

 - Drodzy, w czasie treningu na rowerze zostałam uderzona przez minibusa na skrzyżowaniu. Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ moja siostra zachowywała zimną krew i reanimowała mnie. Kocham tą dziewczynę - czytamy na Instagramie zawodniczki.

Wioślarka przebywa w szpitalu. Przez wypadek na pewno nie wystąpi w mistrzostwach świata w Sarasocie w USA, na przełomie września i października.

Anna Wierzbowska startowała na Igrzyskach Olimpijskich w 2016 roku. Polka zajęła czwarte miejsce w finale B dwójki bez sternika. Jej partnerką była właśnie jej siostra - Marta Wierzbowska.

 

- Może jest to dla nas kolejna lekcja. Co roku przed ważnymi zawodami, słyszymy o wypadkach rowerowych z udziałem sportowców. Czyjaś głupota czy zwykły wypadek może sprawić, że marzenia o sukcesie sportowym można w jednej minucie wyrzucić do kosza - dodała zawodniczka. 

Zachwycił już Bońka, Radwańską, a Fyrstenberg wstąpił dla niego do kadry. Nadchodzi czas padla

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.