Sport.pl
Komentarze (96)
Wyprawa na K2. Przyjaciel Denisa Urubki: Wcale nie atakował szczytu. Pozbierał swoje rzeczy i pewnie chce wracać do domu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jerzysm42

  Oceniono 6 razy 2

  Urubko ma obywatelstwo polskie.
  Jeśli koledzy z ekipy powiedzą mu po polsku "sp...laj", to chyba zrozumie.

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 14 razy 2

  Komedia; turyści do domu i oddawać kasę ukradzioną podatnikom! zakazać finansowania takich cyrków, są wazniejsze potrzeby ;

 • Mario PL

  Oceniono 1 raz 1

  Urubko OK, słowiańska dusza ale dlaczego musi się pokazywać z ruska flaga i robić numery typu "idę i nie wezmę telefonu"? Przecież to jest polska narodowa wyprawa i jeśli to on zdobędzie szczyt to niedługo dowiemy się, ze to ruscy go zdobyli zima jako pierwsi... Nie zdziwię się jeśli pojedzie domu gdziekolwiek ten dom wg. niego jest.

 • picassojerzy

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Magrel opowiada jakieś bzdury. Wybiela Urubko a wkopuje Wielickiego. Jaka sztuka było powiedziec Wielickiemu ze Urubko idzie w góre bo rezygnuje ? Olał zasady i poszedł bez wiedzy kierownika wyprawy w góre. Bielecki zaś mówi że proponował mu wspólny atak. Wystarczyło by zabrał radiotelefon a nawet tego Urubko nie zrobił. Wspinaczem Urubko jest znamienitym, ale tu zachował sie jak sie zachował nieszczególnie. Nie rozmawiając z kierownikiem wyprawy ani nie chcąc miec kontaktu nie zabierajac radiotelefonu

 • vicenteolivio

  Oceniono 1 raz 1

  Bogusławie Magrel!!! Co Pan pleciesz??? Poszedł pozbierać swoje zabawki rozrzucone po okolicy??? Chciał też, by Adam Bielecki pomógł mu je zbierać??? Cóż Pan za bzdury pleciesz??? Kompromitujesz się Pan, Panie Magrel!

 • jolars1

  Oceniono 1 raz 1

  Nie chlaj więcej! Bo to uszkadza mózg!

 • marek804

  Oceniono 3 razy 1

  Normalnie dzieciniada. Tłumaczenie intencji Urubki przez osoby trzecie które nie są razem z zespołem jest niepoważne. Po co tłumaczyć kogoś kto nic nie zrobił by wyjaśnić swoje postępowanie osobiście?

 • tomekbanerr

  Oceniono 5 razy 1

  Po Flaszke Poszedł nie wiecie , ile ludzie potrafią przejsc aby sie napić życie;}

 • vicenteolivio

  Oceniono 3 razy 1

  HA HA HAAAA!!!! Denis poszedł pozbierać swoje zabawki z piaskownicy i obrażony wyjeżdża trzaskając drzwiami!!! DZIECINADA!!! To chyba ostatnia wyprawa Urubki z naszymi wspinaczami. A z drugiej strony - ten "przyjaciel" Rosjanina... Cóż on może wiedzieć o całej sytuacji???

 • fitt

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Damianie Babolu, panie Bogusławie Maglerze!
  powinniście jeszcze wytłumaczyć że w Starym systemie nie było żywności w sklepach bo ludzie wykupywali.

 • Jagoda Grządziel

  0

  Arogancja pana Margela w ocenie sytuacji jest niezmienna, "ciśnie bo mu za to płacą" i "dla niego wejscie na 7200 to jak wyjscie po bułki do sklepu" to cała jego filozofia i pokazuje jakie jest podejscie Margela do wspinania "biznes" i tylko to sie liczy. Aha i jeszcze bardzo lubi nazywać siebie ",przyjacielem" nie wiedząc w ogóle co to słowo znaczy

 • krzyk58

  0

  Nie wspina się z sierpem i młotem, tylko z naszym orzełkiem na piersi. A mi to i to powiewa....

 • drozd215a

  Oceniono 2 razy 0

  Nie wspina się z sierpem i młotem, tylko z naszym orzełkiem na piersi. Szkoda, że ludzie o tym zapominają.
  ---------------
  Niech on też pamięta.
  Poszedł zabrał swoje rzeczy żeby ulżyć innym................

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 0

  dlaczego te swirusy robią taką reklamę i tyle szumu z powodu szajby jaką prezentują swoim postępowaniem ----komu to potrzebne ?????

 • adstr

  Oceniono 4 razy 0

  Tłumaczenie, że ma polski paszport jest bardzo niewiarygodne w sytuacji, jeśli ma również paszport rosyjski.

 • ksks3

  Oceniono 6 razy 0

  Zwykły pajac. Już nigdy żadna ekipa nie weźźmie go do składu !

 • marianna89

  Oceniono 4 razy 0

  Jedna rada dla p. Urubki - nie przejmowac sie - polskie bagno nie przyschnie, robi sie z dnia na dzien wieksze i bardziej smierdzace. jest to bardzo przykre i bardzo prawdziwe. Bezinteresowna zazdrosci i glupia, niszczaca zlosliwosc sie panapolska.

 • jezus.chytrus.krulem.polski

  Oceniono 2 razy 0

  "...W 1980 roku gdy Wielicki z Leszkiem Cichym wchodzili na Everest, podobny ruch wykonał kierownik wyprawy Andrzej Zawada. Razem z Ryszardem Szafirskim wyszli, markując atak szczytowy. Chociaż było wiadomo, że są w starszym wieku i nie mieliby sił wejść na wierzchołek, ale to spowodowało, że inni się zmotywowali, poszli za nimi i w konsekwencji zrealizowali cel..."

 • degust

  Oceniono 8 razy 0

  Wiadomo, że Urubko nie jest szaleńcem. Dobrze pamiętam jego słowa, że "dobry alpinista, to żywy alpinista"

 • ka2

  Oceniono 14 razy 0

  Komentarze internetowych napinaczy, prostaków i ksenofobów znaczą tyle, co ich smutne żywota. Nikt nie powinien brać ich sobie do serca a tym bardziej się z ich powodu smucić.

 • Zeit Geist

  Oceniono 3 razy -1

  A mnie szanowne Panie i Panowie tak "z grubsza" jest ganz egal Urubko czy inny ktoś wlezie na tę czy inną górę w zimie czy w lecie z orzełkiem czy z sierpem i młotem. Zadziwia mnie że po to by wyjechać samochodem na drogę - muszę mieś ważne OC. Po to by jechać w góry - jak widać ubezpieczenia mieć nie muszę. Wystarczy jak się rodzina pechowca trochę ponapina na FB zaraz zapłaci państwo Polskie czyli mu wszyscy. Bo to przecież "bochaterów narodowych tsza ratować" Co za bzdura! Mogę zaakceptować, jak ktoś się upiera że w imię "chwały narodowego alpinizmu" on będzie ryzykował życie i zdrowie, ale niech to będzie UBEZPIECZONE niech ponosi koszty składek. I aha - każdy kto idzie na takie ryzyko - ma do tego prawo pod warunkiem, że nie ma dzieci do lat 18. Pod takim warunkiem kompanie ubezpieczeniowe powinny ubezpieczać. Przecież to jest chore. Facet ma małe dzieci i jedzie w Himalaje czy w inne tam jakieś Alpy. Potem w swoim obłędzie zamarza na własne pie....one życzenie a dzieci utrzymuje mu potem tenże podatnik. Pytam, czy jak ktoś mając dzieci - "wrzuci się na linę" (powiesi swój durny łeb) to czy podatnicy powinni płacić za tę jego "pasję"? Chore to jest

 • Joanna Mazgajska

  Oceniono 3 razy -1

  Bez względu na to czy Urubko chciał się pożegnać z górą, czy atakować szczyt czy zebrać "swoje rzeczy" (jakieś pamiątki po babci?) niewzięcie radia i nieodzywanie się do grupy nie jest logicznym zachowaniem. W razie czego nie będzie ratowany, nie ma jak wezwać pomocy, a naraża innych ewentualnie ratujących. Sądząc po opiniach że to rozsądny, bardzo doświadczony himalaista wydaje mi się że tam coś się zadziało ze zdrowiem po pobytach tak wysoko (jakieś niedotlenienie mózgu?). Nie widzę innego logicznego wytłumaczenia.

 • boliver

  Oceniono 3 razy -1

  Powodzenia z calego serca,,
  Rozmowa meska Z denisem I po sprawie,,
  Polemika jest zbyteczna,,
  K2 jest dla was,,

 • leoleo

  Oceniono 6 razy -2

  wygląda że wszechpolacy chcieli ujajić/oderwać jaja urubce; dierżys denis, budiet charaszo...

 • strange_email_1

  Oceniono 22 razy -2

  Podobno w następnym odcinku nieustraszeni himalaiści będą atakować K2 nago, z fortepianem na plecach, idąc tyłem i słuchając Brahmsa. To będzie pierwsze takie wejście na K2 w historii i wszyscy, a najbardziej dziennikarze Gazety, będziemy mogli poszcząc się że szczęścia i pęknąć z dumy narodowej.

 • m.c.hrabia

  Oceniono 3 razy -3

  kulson, a kogo obchodzi jakiś urobek, ja co rano taki produkuję.

 • pull_up

  Oceniono 10 razy -4

  Urubko jest Rosjaninem z kazachskim, rosyjskim i polskim paszportem. Powinien się wspinać pod flagą rosyjską. No chyba że wcześniej deklarowałby jakieś nadzwyczajne olśnienie że urodził się jako Transpolak....Odbieram za policzek namawianie kogokolwiek albo oczekiwanie żeby deklarować się jako Polak. Chcesz? To proś i naucz się historii oraz polskiego . I to nie dukanego.

 • heliheli

  Oceniono 6 razy -4

  bo to som himalajsty nieustraszone i wyklete . A co tam u Lansa Pseudorasty i u Fruni Megabloga ??

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 14 razy -6

  Zaczęła się akcja PR tłumacząca Rosjanina. ;)
  nie, nic go nie usprawiedliwia. Rozwalił wyprawę, postanowił sam zdobyć szczyt, wykorzystał kolegów, wykorzystał ich pracę, obozy, zapasy. I idzie tam dla Rosji, bo jest Rosjaninem.

  Miał wejść z Adamem. Jeżeli przed szczytem byłby lepszy, to nie ma sprawy, niech wchodzi i bierze to ostatnie zimowe wejście dla siebie - wygra, bo był lepszy. ale teraz to zwykłe świństwo.

 • mr sponge

  Oceniono 10 razy -6

  Schodzi. Dostał żółty pasek w tefałenie i relacje live od szczytujących moderatorów gazetypeel... Do mojego "antyklerykalizmu", dołączyło nowe "anty" .. "antyhimalaizm".

 • ganro

  Oceniono 11 razy -7

  Mam nadzieję, że pieniądze z tej szopki nie pochodzą z naszych podatków? Nie chciało się pójść po kolegę, żeby sprawdzić czy żyje, ale szwendać się w tą i z powrotem to pogoda jest ok. Wstyd.

 • optymistaa43

  Oceniono 12 razy -8

  Jezeli Urubko zwariowal powinien byc odstawiony do szpitala.Bielecki,daj mu kopa bo ta klazachska menda jest zagrozeniem dla calej wyprawy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX