Celia Jaunat kusi odważnym dekoltem w Paryżu. Fani do Krychowiaka: "Ty szczęściarzu!"

Celia Jaunat jest modelką i influencerką. Kilka dni temu w Paryżu rozpoczął się tydzień mody, na którym nie mogło zabraknąć największej fanki luksusowych dodatków i drogich ubrań. Celia od samego początku kusi seksapilem.
Celia Jaunat uwielbia luksus Celia Jaunat uwielbia luksus www.instagram.com/celiajaunat

Celia Jaunat uwielbia luksus

Celia Jaunat zalicza się do grona WAGs, które na drugie imię mogłby mieć na imię luksus. Modelka uwielbia ekskluzywne dodatki i ubrania od największych domów mody. Nie dziwi więc fakt, że świetnie się dogaduje ze swoim narzeczonym Grzegorzem Krychowiakiem, który nie oszczędza na drogich dodatkach. 

Celia Jaunat chwali się krągłymi pośladkami. Fani w komentarzach: 'fake'

Celia na Fashion Week w Paryżu Celia na Fashion Week w Paryżu www.instagram.com/celiajaunat

Celia na Fashion Week w Paryżu

Francuzka modelka nie mogłaby przegapić takiego wydarzenia, jakim jest Fashion Week w Paryżu. W świecie mody pokazy w Paryżu uważane są za najważniejsze i przyciągają najszersze grono publiczności. Celia już od początku kusi seksapilem. 

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak świętują 7 rocznicę związku. WAG ponownie zachwyca

Jaunat na pokazie Saint Laurent Jaunat na pokazie Saint Laurent www.instagram.com/celiajaunat

Jaunat na pokazie Saint Laurent

Celia zaczęła Fashion Week od pokazu Saint Laurent. Przy tej okazji narzeczona Grzegorza Krychowiaka wybrała stylizację właśnie od tego projektanta. Największa uwagę przykuwa jej top z siateczką, który odsłania jej krągły biust. My zwracamy także uwagę na długie i szczupłe nogi gwiazdy. 

Fani zazdroszczą Krychowiakowi Fani zazdroszczą Krychowiakowi www.instagram.com/celiajaunat

Fani zazdroszczą Krychowiakowi

Pod zdjęciem nie da się przegapić komentarzy, w których fani zazdroszczą Krychowiakowi pięknej dziewczyny. Jeden z obserwatorów zwrócił się bezpośrednio do piłkarza i napisał: 

"@grzegorz.krychowiak Ty szczęściarzu!"

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat planują ślub na rajskiej wyspie

Celia uważana jest za jedną z najseksowniejszych WAGs Celia uważana jest za jedną z najseksowniejszych WAGs www.instagram.com/celiajaunat

Celia uważana jest za jedną z najseksowniejszych WAGs

Nie da się ukryć, że media na całym świecie pryz okazji mundialu nie raz pisali o Celii. Modelka uważana jest za jedną z piękniejszych WAGs na świecie. Również liczba jej fanów na Instagramie cały czas rośnie. Obecnie obserwuje ją już ponad 170 tysięcy obserwatorów! 

Celia Jaunat na plaży w Brazylii. Kopie piłkę lepiej niż Grzegorz Krychowiak?