Najpierw Dimitrov, później Ronaldo, a teraz? Nikoleta Lozanova to łamaczka sportowych serc

Nikoleta Lazanova ma opinię łamaczki serc sportowców. Modelka była w związku z wieloma gwiazdami sportu znanymi z pierwszych stron gazet, których zmieniała jak rękawiczki. Teraz podbiła serce bułgarskiego piłkarza i chyba postanowiła się ustatkować.
Nikoleta Lozanova Nikoleta Lozanova www.instagram.com/nikoleta_lozanova

Zjawiskowa łamaczka męskich serc

Nikoleta Lazanova to 30-letnia modelka pochodząca z Bułgarii. W swoim kraju jest jedną z największych celebrytek, a na jej widok wzdycha niejeden mężczyzna na świece. Mimo całkiem udanej kariery w modelingu bardziej znana jest ze swoich romansów z gwiazdami sportu. 

Nikoleta Lozanova Nikoleta Lozanova www.instagram.com/nikoleta_lozanova

Romanse modelki ze znanymi sportowcami

Lazanova zyskała rozgłos, kiedy na tapecie pojawił się  jej romans z Cristiano Ronaldo, który rzekomo miał miejsce krótko po tym, jak piłkarz zerwał ze swoją wieloletnią partnerką Iriną Shayk. Portugalczyk nie był jednak jedyny. Bułgarską modelkę podejrzewano także o romans z tenisistą Grigorem Dimitrowem, który podobno rzucił dla niej Marię Szarapową.

Nikoleta Lozanova i Nikolay Mihaylov Nikoleta Lozanova i Nikolay Mihaylov www.instagram.com/nikoleta_lozanova

Stały związek z bułgarskim bramkarzem

Obecnie Nikoleta Lazanova jest zajęta i chyba postanowiła się ustatkować. Jej partnerem jest Nikołaj Michajłow - znany bramkarz reprezentacji Bułgarii. Para już od dłuższego czasu jest w stałym związku i wygląda na to, że oboje są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Just Love - napisala Nikoleta pod jednym ze wspólnych zdjęć z Nikołajem.
Nikoleta Lozanova Nikoleta Lozanova www.instagram.com/nikoleta_lozanova

Sekret perfekcyjnej figury modelki

Ze względu na swój zawód, Nikoleta w szczególny sposób dba o swoją sylwetkę. Zasypywana pytaniami od fanów o dietę oraz trening, odpowiedziała im na swoim Instagramie.

Lazar Angelov - to jemu należą się podziękowania. Jego książka pokazuje najlepszy system żywienia oraz treningu, jakie kiedykolwiek spotkałam. Dzięki niemu osiągnęłam formę, którą wszyscy podziwiają - napisała modelka pod jednym ze swoich postów.
Nikoleta Lozanova Nikoleta Lozanova www.instagram.com/nikoleta_lozanova

Aspirująca businesswoman

Nikoleta Lozanova nie tylko pracuje jako modelka, ale też prowadzi własny biznes. Bułgarska piękność ma własną firmę produkującą stroje kąpielowe, o nazwie NLFORYOU. Lozanova jest nie tylko właścicielką, ale także modelką w swojej firmie. Najczęściej to właśnie ona pozuje w kostiumach kąpielowych, które później chętnie promuje na swoim Instagramie.