Piękna historia Hanka, maskotki Milwaukee Brewers - od bezdomnego do Psa Roku 2014 [ZDJĘCIA]

Piękna historia Hanka, maskotki Milwaukee Brewers - od bezdomnego do Psa Roku 2014 [ZDJĘCIA]
Tak odstrojony <b>Hank</b> wybrał się w zeszły weekend na galę Światowych Nagród Psów, gdzie został ogłoszony Psem Roku 2014! To wspaniałe zwieńczenie trwającej niecały rok, błyskawicznej kariery, jaką ten psi przybłęda zrobił, gdy przygarnął go zespół z MLB, Milwaukee Brewers. Poznajcie jego historię Tak odstrojony Hank wybrał się w zeszły weekend na galę Światowych Nagród Psów, gdzie został ogłoszony Psem Roku 2014! To wspaniałe zwieńczenie trwającej niecały rok, błyskawicznej kariery, jaką ten psi przybłęda zrobił, gdy przygarnął go zespół z MLB, Milwaukee Brewers. Poznajcie jego historię twitter.com/Brewers
Gdy wiosną zeszłego roku Brewers przebywali na obozie treningowym w Phoenix, koło boiska zaczął pałętać się pies. Po jakimś czasie, wszyscy zwrócili na niego uwagę. Uznali, że zwierzak pewnie się zgubił i rozpoczęli poszukiwania właściciela. Niestety, bezskuteczne. Cóż było robić, klub przygarnął pieska, który został ochrzczony na cześć legendy klubu, Hanka Aarona Gdy wiosną zeszłego roku Brewers przebywali na obozie treningowym w Phoenix, koło boiska zaczął pałętać się pies. Po jakimś czasie, wszyscy zwrócili na niego uwagę. Uznali, że zwierzak pewnie się zgubił i rozpoczęli poszukiwania właściciela. Niestety, bezskuteczne. Cóż było robić, klub przygarnął pieska, który został ochrzczony na cześć legendy klubu, Hanka Aarona Cheryl Evans (AP Photo/The Arizona Republic, Cheryl Evans)
Znaleziony przez Brewers w Dzień Prezydenta (święto upamiętniające Jerzego Waszyngtona, Abrahama Lincolna, ale i wszystkich prezydentów) Hank dokonuje inspekcji sprzętu podczas treningu miotaczy. A może, po prostu, żuje rękawicę? Znaleziony przez Brewers w Dzień Prezydenta (święto upamiętniające Jerzego Waszyngtona, Abrahama Lincolna, ale i wszystkich prezydentów) Hank dokonuje inspekcji sprzętu podczas treningu miotaczy. A może, po prostu, żuje rękawicę? Ross D. Franklin (AP Photo/Ross D. Franklin)
Wszyscy w klubie kochają Hanka. I nie myślcie sobie, że jest traktowany gorzej od ludzi. Jeśli już, to wręcz przeciwnie. Tutaj widzimy Hanka na treningu - jego miska z wodą jest ustawiona obok napojów baseballistów Wszyscy w klubie kochają Hanka. I nie myślcie sobie, że jest traktowany gorzej od ludzi. Jeśli już, to wręcz przeciwnie. Tutaj widzimy Hanka na treningu - jego miska z wodą jest ustawiona obok napojów baseballistów Ross D. Franklin (AP Photo/Ross D. Franklin)
Hankomania jest przeogromna. Nie dość, że piesek został nieoficjalną maskotką klubu, to szybko dorobił się... własnej oficjalnej maskotki! Hankomania jest przeogromna. Nie dość, że piesek został nieoficjalną maskotką klubu, to szybko dorobił się... własnej oficjalnej maskotki! twitter.com/Brewers
A skoro oficjalna maskotka, to także i gadżety - Hank, Pies Roku 2014 z jedną z zabawek z własnej, prywatnej serii A skoro oficjalna maskotka, to także i gadżety - Hank, Pies Roku 2014 z jedną z zabawek z własnej, prywatnej serii twitter.com/Brewers
Hank na gali Światowych Nagród Psów. Konkurencja była spora, ale tego wieczoru w Hollywood najjaśniej zaświeciła jedna gwiazda! Hank na gali Światowych Nagród Psów. Konkurencja była spora, ale tego wieczoru w Hollywood najjaśniej zaświeciła jedna gwiazda! twitter.com/Brewers
Gdy w marcu zespół wrócił z obozu przygotowawczego i przywiózł psa ze sobą, na lotnisku czekały na niego setki kibiców. Powitano go jak nową gwiazdę klubu!<br><br>Na zdj. wiceprezydent Działo Komunikacji Tyler Barnes z Hankiem na rękach rozmawia z trenerem Reidem Nicholsem podczas treningu Gdy w marcu zespół wrócił z obozu przygotowawczego i przywiózł psa ze sobą, na lotnisku czekały na niego setki kibiców. Powitano go jak nową gwiazdę klubu!

Na zdj. wiceprezydent Działo Komunikacji Tyler Barnes z Hankiem na rękach rozmawia z trenerem Reidem Nicholsem podczas treningu Cheryl Evans (AP Photo/The Arizona Republic, Cheryl Evans)
Podczas pierwszej wizyty na swoim nowym stadionie, Hank otrzymał owację na stojąco od kibiców. Najgłośniejszą tego dnia.<br><br>Na zdj. łapacz Milwaukee Brewers Jonathan Lucroy głaszcze Hanka w przerwie od treningu Podczas pierwszej wizyty na swoim nowym stadionie, Hank otrzymał owację na stojąco od kibiców. Najgłośniejszą tego dnia.

Na zdj. łapacz Milwaukee Brewers Jonathan Lucroy głaszcze Hanka w przerwie od treningu Ross D. Franklin (AP Photo/Ross D. Franklin)
Pies dostał też własny strój i został nieoficjalnie dołączony do składu zespołu. Mimo że ma teraz ważne sportowe obowiązki, uczestniczył też w dorocznych zabawach Brewers, m.in. ''biegu parówek'' (podobnie jak pozostali uczestnicy, Hank był przebrany za hot-doga. Za mini hot-doga)
<br><br>Na zdj. świeżo adoptowany przez klub Hank przed sparingiem z San Diego Padres (7. marca 2014 r.) Pies dostał też własny strój i został nieoficjalnie dołączony do składu zespołu. Mimo że ma teraz ważne sportowe obowiązki, uczestniczył też w dorocznych zabawach Brewers, m.in. ''biegu parówek'' (podobnie jak pozostali uczestnicy, Hank był przebrany za hot-doga. Za mini hot-doga)

Na zdj. świeżo adoptowany przez klub Hank przed sparingiem z San Diego Padres (7. marca 2014 r.) Morry Gash (AP Photo/Morry Gash)
Z czasem podniecenie wokół Hanka nieco opadło, ale może to dlatego, że pies stał się pełnoprawnym członkiem rodziny Brewers i po prostu wrósł w zespół.<br><br>Na zdj. Hank pomaga trenerowi Bobowi Miscikowi podczas zajęć Z czasem podniecenie wokół Hanka nieco opadło, ale może to dlatego, że pies stał się pełnoprawnym członkiem rodziny Brewers i po prostu wrósł w zespół.

Na zdj. Hank pomaga trenerowi Bobowi Miscikowi podczas zajęć Cheryl Evans (AP Photo/The Arizona Republic, Cheryl Evans)
Hank i Bob Miscik podczas zajęć Hank i Bob Miscik podczas zajęć Cheryl Evans (AP Photo/The Arizona Republic, Cheryl Evans)
Hank nieźle nadawałby się do prędkiego zaliczania kolejnych baz Hank nieźle nadawałby się do prędkiego zaliczania kolejnych baz Cheryl Evans (AP Photo/The Arizona Republic, Cheryl Evans)
Trenujący z Brewers przez jakiś czas Mark Reynolds zabawia się z psem. Może trzeba było więcej czasu poświęcić na treningi, to Reynolds zmieściłby się do zespołu... Trenujący z Brewers przez jakiś czas Mark Reynolds zabawia się z psem. Może trzeba było więcej czasu poświęcić na treningi, to Reynolds zmieściłby się do zespołu... Cheryl Evans (AP Photo/The Arizona Republic, Cheryl Evans)
A to już zwieńczenie jego błyskawicznej kariery - Hank, Pies Roku 2014, odbiera swoje trofeum, czyli Złoty Hydrant. Na scenie towarzyszy mu m.in. Paris Hilton. To był pewnie fajny wieczór, ale Hank odnalazł już chyba swoje miejsce na Ziemi - to jego baseballowa rodzina A to już zwieńczenie jego błyskawicznej kariery - Hank, Pies Roku 2014, odbiera swoje trofeum, czyli Złoty Hydrant. Na scenie towarzyszy mu m.in. Paris Hilton. To był pewnie fajny wieczór, ale Hank odnalazł już chyba swoje miejsce na Ziemi - to jego baseballowa rodzina twitter.com/Brewers