Reakcje świata MMA na demolkę w wykonaniu Conora McGregora

Podczas środowej konferencji prasowej pas mistrza wagi lekkiej został oficjalnie odebrany Conorowi McGregorowi (21-3). W czwartek, mimo wcześniejszych wypowiedzi Dany White'a (szefa UFC), który twierdził, że Conora raczej nie będzie na UFC223, szalony Irlandczyk wpadł wściekły na medialny trening. Za swoje wybryki jednak zapłaci. W czwartek wieczorem złapała go policja i trafił do aresztu. Zapraszamy na przegląd najciekawszych reakcji ze świata MMA.
. . .

- Zaczekajcie aż rano się pojawię w Nowym Yorku. Chciałbym, żeby ten sk****yn rzucił czymś we mnie - napisał Kevin Lee, zawodnik UFC

- Conor jest gó***m - dodał Justin Gaetje.

- Bogactwo i sława mogą spowodować, że będziesz robił dziwne rzeczy - napisał Kevin Florian, fajter UFC.

- Fakt, że ten gnojek ma jakichś fanów mówi wiele o stanie dzisiejszego społeczeństwa. Przegrał 2 z 3. Pokonał Chada Mendeza, który wszedł na zastępstwo. Przegrał z Diazem przez poddania, wygrał rewanż, ale ponad wszystko jest gówniarzem w kwestii manier - twierdzi Paul Malignaggi, pięściarz, który sparował z McGregorem.

Nie pojmuję, czemu tak sławny fighter rzuca czymś w innych? W moim świecie po prostu by dostali w twarz, bez znaczenia gdzie i kim by byli - napisał na Twitterze zawodnik MMA, John Maguire.

- Tymczasem w Nowym Jorku, facet trzymający rurę będzie zamordowany przez policję. Lepiej go złapcie - napisała zawodniczka UFC, Angela Hill.

- Zawsze się zastanawiałem, czy jeśli będę bogaty i popularny, zacznę pajacować? Wiem, że kiedy byłbym przybity, bym okradał i dopuszczał się przestępstw, żeby wyjść na prostą. Gdzie w tym sens? Bo jako ludzie jesteśmy tacy głupi? Czy pieniądze rzeczywiście są korzeniem całego zła? - zastawia się Jared Gordon, zawodnik walczący dla UFC.
 

- #UFC223 Kto jest gotowy? Dzień dla mediów się skończył! Mam nadzieję, że dziecinne, idiotyczne zachowanie Conor nie odbije się na zawodnikach walczących w sobotę - napisała Felice Herring, sobotnia rywalka Karoliny Kowalkiewicz.

- Oni brali małe wózki widłowe, co ważą pewnie z kilkadziesiąt kilo czy chwytali za barierki i ciskali tym w okna. Gdyby Karolina w pewnym momencie się nie przesiadła, dostałaby krzesłem - relacjonuje Sport.pl trener Karoliny Kowalkiewicz, który był z nią w autokarze, zaatakowanym przez ekipę Conora McGregora. Polka w Nowym Jorku szykuje się do UFC 223.

Więcej przeczytacie TUTAJ.

Czytaj o MMA na portalu InTheCage.pl