Conor McGregor robi awanturę w Nowym Yorku: atakuje busa z Kowalkiewicz, szuka Khabiba, walczy z ochroną

Podczas środowej konferencji prasowej pasa mistrza wagi lekkiej został oficjalnie odebrany Conorowi McGregorowi (21-3). W czwartek, mimo wcześniejszych wypowiedzi Dany White'a, który twierdził, że Conora raczej nie będzie na UFC223, szalony Irlandczyk wpadł wściekły na medialny trening.

Irlandczyk nie szczędząc frustracji skomentował sytuację z odebraniem pasa na Twitterze: Niczego mnie nie pozbawicie. Nic mi nie zabierzecie, p....

Cały Internet zapłonął, gdy Conor McGregor wparował ze swoim teamem do Barclays Center w poszukiwaniu Khabiba Nurmagomedova (25-0), który miał scysję z klubowym kolegą "Notoriousa"- Artemem Lobovem (13-14).

Cała sytuacja nie umknęła Joannie Jędrzejczyk (14-1), która była świadkiem całego zdarzenia, a to, co ujrzała wrzuciła na swojego fanpage'a.

Bus atakowany na powyższym video, to bus, w którym jest m.in. Karolina Kowalkiewicz (11-2). Poniżej video udostępnione przez jej trenera od gry parterowej - Emila Grzelaka. Michael Chiesa, który również znajdował się w środku, oberwał kawałkami wybitej szyby i trafił na obserwację do szpitala.

A oto jeszcze inne ujęcie całej sytuacji:

Udało się nam także znaleźć nagranie, na którym widać jak Conor wraz ze swoim teamem "ucieka" z miejsca zdarzenia:

Artem Lobov został zdjęty z karty walk sobotniej gali:

Zawodnicy i ich teamy, które znajdowały się w zaatakowanym busie, mają w planach złożyć pozwy do sądu przeciw Conorowi McGregorowi:

Conor McGregor jest oficjalnie poszukiwany przez nowojorską policję (NYPD):

Oto kolejny filmik uchwycony z tej awantury. Tym razem widać moment, w którym Notorious wybija szybę w busie, w którym znajdowała się między innymi Karolina Kowalkiewicz:

Sprawdź serwis o MMA. Wejdź na inthecage.pl