KSW 19. Chalidow i Pudzianowski lepsi

Relacja
Komentarze
Komentarze (51)
KSW 19. Chalidow i Pudzianowski lepsi
Zaloguj się
 • known2own

  Oceniono 27 razy 25

  Ten Marcin to bardzo pomógł Mariuszowi łapiąc Boba za nogi... nie wiem czy to aby przepisowo..

 • ulanzalasem

  Oceniono 31 razy 25

  Ktoś ogląda ten cyrk z Pudzianowskim ? Za całym szacunkiem, ale albo leżą i sapią ze zmęczenia albo jak dzisiaj przyjechała bestia, która chyba nie wygrała ostatnich 10 walk...Facet stanął, schował się za gardą i ani razu nie drgnął, kompletne zero, brak reakcji...to była walka czy obijanie worka treningowego ?! To weźcie już jakiegoś chłopaka z Polski odpowiednie postury przed 25 rokiem życia to przynajmniej się porusza trochę - ale wtedy może być zonk i Pudzian padnie z wyczerpania z nikim ;)

 • herrporcupine

  Oceniono 29 razy 23

  Ale wieś! To już lepiej walczyłby z Najmanem, przynajmniej byłoby śmiesznie.

 • martazawszedziewicazpisu

  Oceniono 27 razy 23

  Może się mylę, ale ta "walka" była ciut dziwna. Pokonany Sapp uśmiechnięty na ringu, pewnie przeliczał ile kasy dostał. "Walkę" pokażą w Teleekspresie

 • pawlensis

  Oceniono 23 razy 21

  Marcin łapie za nogi Sappa, obala go przy linach i "młotkami" rozbija gardę. Arbiter przerywa walkę! TKO! - tak q...wa - Marcin, chyba Gortat:)

 • pelagia1967

  Oceniono 25 razy 19

  kpina....hahaha z Pudzianem fajna bajka wyreżyserowana...miś zrobił swoje może wrócić ...maja nas za durni

 • del_budzik

  Oceniono 23 razy 19

  matko święta! toż materla wygrał swoją bitwe. i to w jakim stylu! brak nawet krotkiego akapitu o tym pojedynku uwazam za kompletna ignorancje!

 • calandrino

  Oceniono 17 razy 15

  Ksywka Materli nie wskazuje, że ma coyones w dodatku ze stali. Po tym koszmarnym kopie w kolano wywołującym również u oglądającego poważny uraz (oby nie wyłączający na dłużej zawodnika) i spory kryzys wydawało się, że jesteśmy świadkami początku egzekucji. Scenariusz jak w Rocky 15

  Bezsprzecznie walka wieczoru jeśli nie roku, wliczając te które dopiero się odbędą.

  Chalidow potwierdził klasę ale również to, że w aspekcie sportowym i zaspokojeniu ambicji kolejne walki toczone pod szyldem KSW oznaczać będą niedosyt (z różnych przyczyn organizatorzy nie będą w stanie zorganizowac mu godnych rywali). Dlatego za najważniejsze z dzisiejszego występu występu Mameda uzaję jego jasną deklarację, że dojrzał do decyzji by nad socjalne bezpieczeństwo i pozycję na krajowym rynku zaryzykować i zagrać o większa stawkę. Wszystko po to żeby za parę lat nie pluć sobie w brodę, że miał szansę zapisać się w historii tego sportu nie tylko w lokalnych kronikach ale jej nie wykorzystał.
  Ze wszech miar słuszna decyzja i mam nadzieję, że włodarze KSW to rozumieją i jeśli nie pomogą to przynajmniej nie będą przeszkadzać w tym dązeniu.

  Do Chmielewskiego nic nie mam ale jak dla mnie już we wczesniejszych walkach potwierdził, że wykorzystał swój potencjał na 100 % i że z tej mąki chleba nie będzie. Z Horwitchem tylko to przeświadczenie potwierdził. Pomimo wcale nie rewelacyjnej formy rywala ani stójki ani parteru jedyny plus to zapasy. Wytrzymałość kiepska.

  Z tych wszystkich przebrzmiałych legend sprowadzanych w celu stworzenia własnej przez KSW akurat Amerykanina uważam za najbardziej pozytywną postać (wejscie do ringu z Materlą kompletnie nie zapowiadało tego notabebne) . Dodatkowy plus za nieszablonową muzę na wejściu.

  Saidov rzemieślnik, bez specjalnego błysku w walkach jakie widziałem ale solidny i jak do tej pory efektywny dlatego z tych wszystkich zawodników dość często pojawiających się na KSW (pomijając parowozy jak Chalidow, Materla i Błachowicz) zasłużył na kolejną/(ne - w wypadku pokonywaniu niezgorszych rywali) obecność w rozpisce przyszłej gali KSW.

  Pudzianowski - ktoś tam pisał niżej że się nadymał po występie. Bzdura. Po wypowiedzi widać doskonale, że spokorniał i dzisiaj ma świadomosć, że świata nie zawojuje jak mogło mu się wydawać po walce z Najmanem.
  Gość trochę okrzepł i zdaje się poważnie podchodzić do uprawianej obecnie dyscypliny ale jego walki beda miały dalej prawdopodobnie nieformalnie status show freaków- geriatryków. Jak nie jakiś sapiący emeryt Pride czyli ledwie doczłapujący do ringu Bob to mumia Hong.
  Moim zdaniem kompletnie nie trafiona droga nawet mając na uwadze cel jaki przyświeca KSW organizując tego typu walk. Sądzę że dałoby się to wymyśleć to lepiej.

 • nighthawk00

  Oceniono 15 razy 13

  marcin?
  najman?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX