Sport.pl

Golf: Open na ESPN Classic

British Open to najbardziej oczekiwany turniej w letnim kalendarzu sportowym. W tym roku dodatkowego smaczku dodaje pytanie czy Tiger Woods pojawi się na zawodach czy nie. W pierwszej połowie tego miesiąca, Classic jeszcze bardziej zaostrza apetyty widzów pokazując archiwalne nagrania najlepszych momentów tego turnieju. Koniecznie zobaczcie programy z serii GOLF: OPEN.
W programie "Wspomnienia - Dawni Mistrzowie Open" największe sławy opowiedzą jakie to uczcie wygrać i móc unieść w górę puchar Mistrzostw Open. W tym miesiącu o swojej karierze opowie Claret Jug.

Kolejnym programem biograficznym jest "Historia Mistrza". Film wspominający wspaniałą karierę Seve, od skromnych początków w północnej Hiszpanii do dominacji na światową skalę. W programie "Legenda Brytyjskiego Turnieju Open" odsłaniamy 150-cio letnią przeszłość golfowych mistrzostw Open. Ten film pokaże całą historię tych legendarnych turniejów.

Ale historia The Open to nie tylko sukcesy. Wręcz przeciwnie - zwycięzców jest niewielu - dlatego ich chwała jest wielka. Program "Wielcy przegrani" przestawia uzdolnionych graczy golfa, którzy nigdy nie zdobyli prestiżowego tytułu British Open - wśród nich Jack Newton, Wayne Grady i Paul Azinger.

Zapraszamy od 12 do 16 lipca, o godz. 18:00.

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!