Jedna rozgrywka zmienia wszystko

Organizatorzy piłkarskich Mistrzostw Świata tworzą nie tylko najciekawszy turniej piłkarski, ale również, niezwykle ciekawe filmy dokumentalne ukazujące te niesamowite rozgrywki. Oto najciekawsze retransmisje z wyjątkowego cyklu JEDNA ROZGRYWKA ZMIENIA WSZYSTKO.
Koniecznie zobaczcie śledztwo próbujące dociec dlaczego Holandia nigdy nie triumfowała na Mundialu, odważne przewidywania co do przyszłości Afryki w piłkarskim świecie, czy przegląd najmłodszych gwiazd turnieju. Oto najciekawsze retransmisje z wyjątkowego cyklu JEDNA ROZGRYWKA ZMIENIA WSZYSTKO:

Portugalia v Brazylia 1966 - czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego organizatorzy Mundialu zaostrzyli przepisy dotyczące fauli? Ten mecz daje odpowiedź na to pytanie.

Anglia v Niemcy 1966 - każdy Anglik nadal zachwyca się wynikiem tego meczu, ale dla reszty świata to był po prostu bardzo ciekawy mecz piłki nożnej z dużą ilością bramek.

Brazylia v Włochy 1970- Włosi, czarny koń Mundialu trafili do finału pokonując Niemców w prawdziwie epickiej batalii, ale Pele, Jairzinho i Rivelino są w super formie.

Holandia v Brazylia 1974 - spotkanie legendarnych drużyn. Mistrzowie - Brazylia bez Pelego kontra Hollandia Cruyffa.

Holandia v Niemcy 1974 - Niesamowity i od pierwszego gwizdka dramatyczny finał Mistrzostw Świata. Karny w pierwszych minutach to powód niezwykłej walki do samego końca.

Hiszpania v Francja 2006 - mecz na zaostrzenie apetytu przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata 2010.

Zapraszamy od 3 do 11 czerwca, o godz. 19:00.

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!  ?