Finał Pucharu Europy UEFA

Podsumowując piłkarską ucztę na antenie ESPN Classic, prezentujemy historię najciekawszych europejskich finałów. ?Finały Pucharu Europy UEFA? to nowa, ekscytująca seria mająca na celu zadowolić wszystkich fanów europejskiego futbolu.
Nie wykluczone, że jest to jedyna szansa, aby przeżyć emocje związane z takimi sławetnymi spotkaniami jak: Inter - Celtic (1967), Celtic - Feyenoord (1970), Liverpool FC - Club Brugge KV (1978), FC Porto kontra FC Bayern München (1987), czy Liverpool - Real Madryt (1981). Podczas tych meczy będziemy mieli szansę zobaczyć ofensywny styl Celtiku, który ostro kontrastował z ultra-defensywnym nastawieniem Włochów, graczy takich jak: Case, Clemence i Thompson oraz Jensen, Leekens i Krieger.

Ponadto będzie można zaobserwować jak Bob Paisley jest o 90 minut od zostania pierwszym menedżerem w historii, który zdobędzie unikalny hat-trick Pucharów Europy zdobytych z jednym klubem. Takie piłkarskie rewelacje może zagwarantować tylko ESPN Classic. Wychodzimy z założenia, że współcześni piłkarze mogą się wiele nauczyć dzięki historii swojej dyscypliny. Dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy przed telewizory.

Zapraszamy od 18 do 21 maja, o godz. 23:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!