Sport.pl

Magia Pucharu Anglii - przegląd w ESPN Classic

ESPN Classic ma zaszczyt przedstawić nową majową serię programów. Maj to miesiąc, w którym Puchar Anglii tradycyjnie znajduje się w sportowym kalendarzu. Każdy odcinek pokazuje inny aspekt tych legendarnych rozgrywek.
Każdy odcinek pokazuje inny aspekt tych legendarnych rozgrywek. "Historia Pucharu Anglii" to opowieść o historii tej wspaniałej ligi piłkarskiej, a "Sławni Bohaterowie" przedstawia bohaterów Wembley. "Wpadki w Pucharze Anglii" to największe niepowodzenia a miesiąc zakończy się odcinkami "Najlepsze Bramki" i "Najlepsze Mecze".

Wiele z tych programów zostało podzielonych na dwie części, aby w pełni ukazać niesamowitą historię FA Cup. Tak się stało min. z programem "Historia Pucharu Anglii". W pierwszej części będzie można dowiedzieć się jak doszło do pierwszych rozgrywek Pucharu Angli, a w drugiej zostaną ukazane powody ogromnej popularności pucharu z Wembley.

W tym miesiącu ESPN Classic będzie się starał udowodnić tezę, że Puchar Anglii to najciekawsze rozgrywki pucharowe na świecie, dostarczające wiele emocji, oraz świetnych momentów. Niestety jak zawsze gra na boisku dostarcza również wiele niespodzianek, nie zawsze pozytywnych - te właśnie z brutalna szczerością podsumuje program " Wpadki w Pucharze Anglii". Programy "Najlepsze Bramki" i "Najlepsze Mecze" zobrazują formułę wszystkich meczy piłkarskich, która brzmi: przegrasz - odpadasz. Dzięki temu mecze pucharowe dostarczają nielada rozrywki, której udostępnianiem zajmuje się właśnie ESPN Classic.

Zapraszamy od 17 do 25 maja, o godz. 19:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!