Sport.pl

Składanka z Premier League

Niebawem dobiega końca sezon Premier League, a walka o mistrzostwo trwa. ESPN Classic będzie zaostrzać apetyty widzów przez całe lato, świętując sezon 2009/2010 i pokazując gamę najlepszych meczów.
W tym miesiącu ogromne bogactwo rozgrywek i programów edukacyjnych. W programie "Najlepsze momenty sezonu" będzie można powtórnie prześledzić mecze z 1996/1997 - czyli okresu kiedy Beckham staje się sławny za sprawą magicznych zagrań, a Kevin Keegan niespodziewanie rezygnuje po wygranej Newcastle nad MU 5:0.

ESPN Classic pokaże też sezon 2003/2004, w którym milioner Roman Abramovich pojawił się w Chelsea oraz 2004/2005, podczas którego nowy trener Jose Mourinho przybył do Chelsea i natychmiast przeobraził zespół.

Ponadto powitamy Państwa w piłkarskim niebie! "Najlepsze bramki Premier League" i "Gole sezonu" to zestaw najbardziej niesamowitych bramek w historii, połaczenie nieprawdopodobnych goli, najlepszych parad bramkarskich oraz najostrzejszej walki. Niewątpliwie Premier League to dla wielu ulubiona liga, ale nawet najlepsi czasem popełniają błędy. "Samobóje i Wpadki" - oto najzabawniejsze z nich.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, o godz. 20:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic »