Serie A - AC Milan

AC Milan to drużyna jednych z największych gwiazd futbolowych jakie nosiła Ziemia: Ronaldo, Kaka, Pato i Pirlo. Jest jedną z najbardziej ututułowanych drużyn Włoch. Posiada fanów i fanki na całym świecie, a w tym miesiącu pojawi się w pełnej krasie na antenie ESPN Classic!
Jest to niesamowita gratka dla fanów tej niezwykłej drużyny! Od kwietnia na antenie ESPN Classic nowa futbolowa seria. Selekcję najlepszych meczy AC Milan bdzie można zobaczyć od 5 do 9 kwietnia, każdego wieczoru o godz. 19:00.

Startujemy niezapomnianym, miażdżącym meczem z Lazio z 2007 roku, gdzie AC Milan odniósł spektakularne zwycięstwo. Kolejną retransmisją jest mecz Milanu z Napoli z 2008 roku. Współczesny klasyk z najbardziej fascynującej ligi świata. Milan nie grał na miarę oczekiwań i skończył ze stratą 20 punktów do Interu Manciniego.

Mecz Milan z Interem, z tego samego roku, fantastycznie prezentuje profile obu drużyn. To był mecz, w którym super derby Interu nadzorował jeszcze trener Roberto Mancini.

Mecze 2009 roku to spotkania Milanu z Bolonią i Genoą. Mecz z Bolonią wyraźnie zostawił jednak piłkarzy Milanu "nie w sosie". Mecz z Genoą wyjaśnia dlaczego Milan skończył z 8-punktową stratą do Interu.

Jak widać dla fanów Serie A jest to tydzień na antenie ESPN Classic, którego nie można przegapić!

Zapraszamy od 5 do 9 kwietnia, o godz. 19:00

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic ?