Sukcesy polskich badmintonistów

Polska zdobyła srebrny medal drużynowych mistrzostw Europy juniorów młodszych (do 17 lat) w badmintonie, które odbywały się w belgijskiej miejscowości Neerpelt. W finałowym meczu reprezentacja kraju przegrała z Rosją 3:4.

W międzynarodowych mistrzostwach Czech w badmintonie, które odbywały się w Libercu, dwa medale zdobyła Kamila Augustyn (Piast B Słupsk) - złoty w deblu wraz z Białorusinką Nadią Kostiuczyk i srebrny w singlu.

Dwa brązowe medale międzynarodowych mistrzostw Niemiec w badmintonie - German Open, które odbywały się w Duisburgu, zdobyli reprezentanci Polski. W półfinałowym meczu debel Michał Łogosz i Robert Mateusiak (SKB Litpol-Malow Suwałki) przegrał z Duńczykami M. Lampem i J. Rasmussenem 1:7, 3:7, 6:8. W singlu Przemysław Wacha (LKS Technik Głubczyc) został pokonany przez późniejszego zwycięzcę turnieju, Duńczyka Kennetha Jonassena 7:0, 7:4, 7:4.