Od poniedziałku nowy magazyn sportowy

Od poniedziałku w ?Gazecie Wyborczej? nowy magazyn Sport.pl Ekstra. W pierwszym numerze m.in. nietypowo o Adamie Małyszu, wspomnienia Andrzeja Iwana i Rafała Steca głos w sprawie skoków narciarskich
"Małysz jest niewielki. Nic na to nie poradzę, to moje pierwsze wrażenie, gdy pierwszy raz w życiu spotykam Adama Małysza. Niewysoki, drobny, szczuplutki. Pod podwójną warstwą dresu widać silnie umięśnione pośladki..." - pisze o byłym skoczku, teraz kierowcy rajdowym, spotkanym tuż przed wyjazdem na Rajd Dakar, Agnieszka Kublik.

- Za komuny się nie piło, ale chlało. Od robotnika po lekarza. Część piła, by zapomnieć, w jakim świecie żyje. Nikogo się nie namawiało, ale starsi mówili: "Młody, chodź się napić". A w piłkarskiej hierarchii starszym się nie odmawiało - mówi w wywiadzie z Piotrem Jaworem były piłkarz Wisły Andrzej Iwan. "Tajemniczość dyscypliny wielokrotnie ujawniali polscy skoczkowie, którzy po porażkach nie wiedzieli, dlaczego przegrywają, by po zwycięstwach nie wiedzieć, dlaczego wygrywają" - czyli Rafał Stec o skokach narciarskich.