Sobotni rozkład jazdy. Dzieje się: biathlon, ekstraklasa, ligi zagraniczne, Kubot kontra Roddick... i nie tylko

Sobota ze Sport.pl: dzień rozpocznie się meczem T-Mobile Ekstraklasy w Zabrzu, a skończy popisami gwiazd Realu Madryt w Sewilli. W międzyczasie m.in. mecz Borussii Dortmund, MŚ w biathlonie, nowa kolejka Premier League i kwalifikacje w skokach narciarskich. Wieczorem mecz Łukasz Kubot - Andy Roddick.
W sobotę Ekstraklasa, Borussia i skoki na żywo w m.sport.pl


T-Mobile Ekstraklasa. 13:30 - Górnik - Lechia

Sobotnie zmagania ekstraklasy rozpoczną się w Zabrzu, gdzie niepokonany w rundzie wiosennej Górnik zagra z zagrożoną spadkiem do I ligi Lechią Gdańsk. Tutaj sprawdzisz wynik ?

Przedostatni dzień MŚ w biathlonie. O 15:15 sztafeta kobiet

W Ruhpolding odbędą się dzisiaj jedne z ostatnich zawodów biathlonowych Mistrzostw Świata. Na godzinę 15:15 zaplanowano sztafetę pań, które pobiegną na dystansie 4 razy 6 kilometrów. Polkom o medal będzie raczej ciężko. Relacja na żywo w Sport.pl.

T-Mobile Ekstraklasa. 15:45 - Podbeskidzie - Legia

Nowy lider polskiej ekstraklasy ma szansę na zbudowanie trzypunktowej przewagi nad drugim Śląskiem, który swoje spotkanie rozpocznie dopierow niedzielę. By to osiągnąć, Legia musi pokonać w Bielsku-Białej uplasowane w środku tabeli Podbeskidzie. Strona meczu ?

16:00 - nowa kolejka Premier League

Najciekawsze mecze dopiero w niedzielę i poniedziałek, ale dziś też będzie interesująco. Swój ligowy debiut w roli menedżera Chelsea zaliczy Roberto Di Matteo - jego podopieczni zmierzą się na Stamford Bridge ze Stoke City - a Liverpool pojedzie do Sunderlandu, by spotkać się z wymagającym zespołem prowadzonym przez Martina O'Neilla. Obie drużyny potrzebują kompletu punktów, by zachować szanse na czwarte miejsce w tabeli (szczególnie Liverpool, który traci do Arsenalu już siedem punktów). Później, o 18:30, Tottenham spotka się na wyjeździe z Evertonem. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chelsea - Stoke. Serwis Premier League w Sport.pl ?

Lekkoatletyka. 17:00 - Halowe Mistrzostwa Świata

Organizatorzy mistrzostw w Stambule rozdadzą dziś kilkanaście medali. Finały rozpoczną się o 17:00 zawodami w skoku o tyczce, a zakończą o 20:00 biegiem na 60 metrów. Pełny terminarz ?

Skoki narciarskie. 18:00 - kwalifikacje w Oslo

Podczas niedzielnych zawodów na skoczni Holmenkollen możemy zdobywcę Pucharu Świata. Aby tak się stało Anders Bardal musi zdobyć 89 punktów więcej niż Gregor Schlierenzauer. Ale najpierw kwalifikacje. Relacja na żywo w Sport.pl.

T-Mobile Ekstraklasa. 18:00 - Zagłębie - Ruch

Ruch przyjeżdża do Lubina po punkty potrzebne do gonitwy za Śląskiem i Legią. Zagłębie, o ile chce utrzymać się w ekstraklasie, musi je zachować.

Bundesliga. 18:30 - "Polonia BVB" kontra Augsburg

Borussia Dortmund jedzie na boisko trzeciej od końca drużyny Bundesligi, by przypieczętować pozycję lidera tabeli - relacja na żywo w Sport.pl. Na chwilę obecną piłkarze Juergena Kloppa mają siedem punktów przewagi nad drugim Bayernem, który gra wcześniej, o 15:30 z dziesiątym Hoffenheim. Zobacz serwis Bundesligi ?

Tenis. 20:00 - Andy Roddick - Łukasz Kubot

O 11:00 czasu lokalnego (20:00 czasu polskiego) na kort nr 1 w Indian Wells wyjdą Ana Ivanović i Johanna Larsson. Po nich zmierzą się Andy Roddick kontra Łukasz Kubot. Stawką jest awans do III rundy turnieju singla. Zapraszamy na relację na żywo.

Kilka godzin później Polak zagra w parze z Tomasem Berdychem z parą Lindstedt / Tecau w I rundzie debla.

Liga hiszpańska. 22:00 - na dobranoc Real Madryt

Kwestia mistrzostwa jest już praktycznie rozstrzygnięta, ale Real nie może pozwolić sobie na rozluźnienie. To złe wieści dla Betisu, który mógłby świętować, gdyby udało mu się zachować choć punkt. Relacja na żywo w Sport.pl.

13:25 - poprawiliśmy błąd, mecz Borussii odbędzie się o 18:30 (pozostałe mecze Bundesligi o 15:30).

Real Madryt ? zainteresowany Szczęsnym?