Przed nami mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w ujeżdżaniu

W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Europy 2013 w ujeżdżeniu. Teraz czas na naszych rodzimych mistrzów. W najbliższą sobotę odbędą się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu, a w połowie września - Mistrzostwa Polski.
W ostatni weekend wakacji odbędą się XXXVI Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu. Na zawodach, które odbędą się w klimatycznej Stajni Bobrowy Staw w Sowiej Woli pod Warszawą, zobaczyć będzie można piękne konie które będą zmagały się o tytuł Mistrza Warszawy. Zawody odbywają się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego - Pana Adama Struzika, Wojewody Mazowieckiego - Pana Jacka Kozłowskiego oraz Wójta Gminy Czosnów - Pana Antoniego Kręźlewicza.

Oprócz rywalizacji jeździeckich w sobotę i niedzielę na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje dla dzieci takie jak dmuchane zamki na leśnej polanie, zorbing, malowanie twarzy czy wata cukrowa a także przejażdżki na kucykach.

Atrakcji nie zabraknie również dla dorosłych. Na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentują się lokalne talenty wokalne, taneczne, odbędzie się pokaz mody jeździeckiej a także wiele innych atrakcji. Dla publiczności w trakcie trwania zawodów przygotowano również konkursy z nagrodami.

Teren ośrodka położonego w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, będzie miejscem w którym można z rodziną spędzić cały dzień. Na gości zawodów czekać będą specjały regionalne a także trzy punkty gastronomiczne. Szczególnej uwadze polecamy niedzielne konkursy jeździeckie przy których konie "tańczą" do muzyki.

W dniach 30.08-01.09 teren zawodów jest otwarty dla publiczności codziennie od godziny 10.00. Szczegółowe informacje na www.zawodybobrowystaw.pl Wstęp wolny!